Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 1200W | Berry Bomb, Blue Cheese, Super Critical, Critical Kush


Recommended Posts

Ładnie i zdrowo, ale następnym razem więcej krzaków bo miejsca masz sporo, i jakieś haze :) 

Konopie podczas kwitnienia rosną ale to od genów roślin zależy ile jeszcze, niektóre spokojnie 300% więcej ;)

 

Także uważam że trochę za wcześnie dajesz boosta ale producent chyba nie sprecyzował kiedy zacząć go podawać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

możesz lać niepełne dawki.jaką wysokość mają?

nie sa zbyt duze 40-60cm leje nawozy co drugie podlanie pierwsza dawke dalem 100ml za drogim razem dodalem 75ml na 25l wody zastanawialem sie czy nie przestac podlewac boost i zaczac dopiero po podaniu pk13/14 producent podaje ze dobrze dzialaja razem nie wiem juz jak dodawac te nawozy myslalem ze troszki to ogarnolem bo kwiatki mi pieknie i zdowo rosma ale bez efektu koncowego zawsze cos nie pujdzie jak czeba ale zobaczymy tym razem 

pozdrawiam i dziekuje wszystkim za poswiecony mi czas

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 dzien flo 

dodalem nawozy ograniczylem boosta do polowicznej dawki 

zaowazylem ze kilka kwiatkow bardzo wystrzelilo w gore za to kilka porozrastalo sie ladnie na boki 

sorry za slabej jakosci zdiecia ale obiecuje nastepnym razem beda lepsze :)

dzieki sliczne za wasz wglad na moje grow dzieki za pomoc i pozdrawiam z  farcikiem 

CAM00531 (Small)

CAM00532 (Small)

CAM00533 (Small)

CAM00534 (Small)

CAM00535 (Small)

CAM00536 (Small)

CAM00537 (Small)

CAM00538 (Small)

CAM00539 (Small)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+