Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 1200W | Berry Bomb, Blue Cheese, Super Critical, Critical Kush


Recommended Posts

siemka pany mialem maly rympal ktos wykrakal mi tu na poczatku :(

zawisli mi helikopterem wczoraj nad chata dobrze ze na fajeczke wlasnie wyszedlem i ich przypalilem cicho im to smiga w domu ich wogole nie slyszalem ale grow byl wylaczony tak ze ciezko powiedziec czy to konkretnie o moja szopke sie rozchodzilo ale nie ma co ryzykowac 

ale ja to zawsze mowie ze jest wyjscie  :)

mam koleszke palacego tez dosyc duzo wiec rozbilem u niego moj stary namiot 120/120/180 jedna 600w wentyl i czujnik wentyl i wegujemy dalej 

dodam ze byly bez  swiatla 24h mam nadzieje ze cos sie nie popiepszy :) narazie wygladaja calkiem dobrze ale co bedzie dalej 

mam nadzieje ze koleszka sie zgodzi na wiekszy namiot jak nie to bede musial wyrzucic kilka kszakow :(

jade zobaczyc co sie dzieje za 2 dni bo narazie praca :( 

pozdro i z farcikiem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rozbilem nowy namiot u ziomeczka 180/140/250 

troszki sie postresowaly dziewczyny ale juz odbijaja 

leje po litrze na sztuke co 3 dni i co drugie podlanie ukozeniacz w polowicznej dawce 

mam w planie przelaczyc je w przyszlym tygodniu i zaraz przed przelaczeniem zrobic lst i mam nadzieje ze zdaza sie rozkrzaczyc podczas dedukcji i do pelnego flo zacznie  juz sterczec duzo patykow :) 

dodam zdiecia niedlugo mam nadzieje je cos z tego wyjdzie :(

pozdrawiam i z farcikiem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+