Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam mam pytanie posiadam boxa 90x90x170 Hps 250w plus osprzęt. Gleba Plagron light mix aktualnie jestem w fazie ładowania programatora, gdy go już naładuję będe sprawdzał na razie na sucho bez seedow jaki klimat sie tam utrzyma (ale o tym już jak założe growloga). Moje pytania:

 

1.czy (z racji ze bedzie to moj 1 grow) mogę sadzić nasionka od razu w docelowym medium (9l donica kwadrat)?

2. posiadam Biobizz try-pack który zlinkował wyżej Vito - czy będzie gitara do mojej glebiszczy? (podobno nie będe musiał się zbytnio przejmować PH.

3. Zależy mi generalnie na jak największym plonie i chciałbym poznać wasze propozycje odmiany w którą się zaopatrzyć. (weźcie proszę pod uwagę że jestem zielony  :re: w tym temacie i póki co nie chciałbym spierniczyć sprawy stosując nieumiejętnie jakiś trening) .

 

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

1. możesz od razu w docelowym, aczkolwiek najlepiej najpierw pestki dać nawet w kubeczki plastikowe i po paru dniach dopiero do docelowych, na starcie rośliny się strasznie wyciągają i dzięki późniejszemu wsadzeniu do docelowej możesz podsypać glebą pod same pierwsze listki.

2. mogłeś wybrać glebę także biobizza ale będzie dobrze, ważne by wodę odstawić na minimum 24h przed podlaniem

3. żadnych treningów, puszczasz wolno roślinę i obserwujesz jak rośnie, a odmiana... to już tylko zależy od Twojego gustu, ja polecam normalne pełnosezonowe odmiany (nie auto). 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+