Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Witam ponownie ... im wiecej sie zaglebiam w temat, tym wiecej pomyslow do glowy przychodzi :( z biobizza juz np rezygnuje i wezme biotabsiki tylko jeszcze nie ogarniam tego  :Facepalm:  ale co innego mi siedzi w glowie ... a mianowicie panel ledowy 300w 

 
1f11c5dbe5c88149med.jpg

 

oczywiscie nie stac mnie na markowy firmy najki ale pamietajmy, ze bedzie to moj pierwszy grow ... i teraz pytanie: box bedzie w pokoju-graciarni, nie jest tam grzane, temeratura ok 13-15 stopni, a jak wiemy ledy ciepla zbyt duzo nie daja ... czy osiagne optymalna temperature w namiocie (0.8x0.8x1.6m) ? 

 

Pozdrawiam

 

edit: jak usunac grafike z galerii bo wrzucilem tam to zdjecie tego panelu zanim sie skapnalem, ze mozna po prostu wkleic zdjecie  :blink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam pytalem na SB lecz nie dostalem odpowiedzi wiec spytam tu /.

Zaczynam przygotowania do outdoor'a a więc czy nasionka dadza rade przez 3 miesiac lezec w domu i nic im sie nie stanie?

2 mieszam glebe torfowa ph ponad 8 z dolomitem oraz piaskiem a dotego BioTabs na out a wiec donice czy worki i w ziemie czy wolno w samą glebe?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

2 mieszam glebe torfowa ph ponad 8 z dolomitem oraz piaskiem a dotego BioTabs na out a wiec donice czy worki i w ziemie czy wolno w samą glebe?

wooo skąd to wziąłeś !? Żadnego piasku i dolomitu ! Sama gleba + biotabs według instrukcji.

 

 

Zaczynam przygotowania do outdoor'a a więc czy nasionka dadza rade przez 3 miesiac lezec w domu i nic im sie nie stanie?

ciemne, suche, chłodne miejsce i nic im nie będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wooo skąd to wziąłeś !? Żadnego piasku i dolomitu ! Sama gleba + biotabs według instrukcji.

 

ciemne, suche, chłodne miejsce i nic im nie będzie.

 

 

 

kolega co tam kiedys rolniczył mi polecil Dolomit podobno zbija ph a ta gleba torfowa jest kwaśna moze nawet ph 10 lub wiecej nie sprawdzalem + zapomnialem dodac obok mam rzekę są ryby i to sporo więc czysta czy na takich sposobach bym to wychodował? znalazłem świetne miejsce była plantacja chmielu byłem dzis i krzaki które nie wywaliły sie po zimie maja ponad 2.5m więc idealnie osłonietą otwarta przestrzen słonce od 7 do 22 w srodku lata;) i tak sie zastanawiam

i jeszcze jedno pytanie jak myslicie pod PL niebo nadadzą się takie odmiany?>

Ice Lady

White Widow XL

Fruit Juice

Power Bud

Crystal Silver Haze

Dutch Amnesia Haze

Blue Magnum

Northern Vision

Happy Skunk

Critical Pride

                                Wiem ze wszystko zalezy od pogody jaka bedzie ale chce miec wszystko na tip-top i pytam;) i jeszcze jaki środek na ślimaki bo ze zwierzyną sobie bede radzil moczem i siatkami

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

kolega co tam kiedys rolniczył mi polecil Dolomit podobno zbija ph a ta gleba torfowa jest kwaśna moze nawet ph 10 lub wiecej nie sprawdzalem 

skoro tam gleba jest kiepska to nie warto tam sadzić, chyba że w workach ze swoją ziemią. 

 

 

i jeszcze jedno pytanie jak myslicie pod PL niebo nadadzą się takie odmiany?>

Producent zawsze podaje w jakim miesiącu przewidywany jest zbiór z rośliny, jeżeli nie podaje to prawdopodobnie na out się nie nadaje.

 

 

i jeszcze jaki środek na ślimaki bo ze zwierzyną sobie bede radzil moczem i siatkami

obojętne, jaki będą mieli :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+