Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Witam. Uprawiam w szafie 6 krzaków takich jak Jack Herer, Psicodelicia i no name od dila. Oświetlam je od nasionka 12/12, używając do tego HPSa 250 W. W tej chwili, czyli na 31 dzień życia roślinek, rosną w miarę równo, najwyższa ma ok.70 cm.Rosną w donicach 5 l.Szafa ma 175 cm i minus 20 cm (doniczka) oraz te 70 cm (roślinki), minus 30 cm ( lampa). Zostaje 55 cm.

Ile jeszcze urosną moje panny? Pierwszy raz uprawiam 12/12 od startu...i w tak małych donicach. Co mogę robić by je zmieścić bez rozbiórki  góry szafy i kombinowania?? Super scroping ??

Czy coś takiego ??Dzięki za pomoc  :trawka: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok. Dzięki za odp. Mimo wszystko łamanie na zaawansowanym kwitnieniu według mnie trochę ryzykowne i wolałabym tego uniknąć. Czy jest coś co mogę robić już teraz i czy to ma sens :) ?

No i czy ktoś uprawiał w donicach 5 l i 12/12 od nasionka i mógłby powiedzieć jakiej wysokości urosły? Czy one w pewnym momencie przestaną się tak szybko piąć w górę i zaczną kwitnąć,puchnąć i się rozszerzać?? ;)

Dzięki  :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Czy jest coś co mogę robić już teraz i czy to ma sens :) ?

Wrzuć fotki bo tak to wróżenie z fusów...

 

 

No i czy ktoś uprawiał w donicach 5 l i 12/12 od nasionka i mógłby powiedzieć jakiej wysokości urosły? Czy one w pewnym momencie przestaną się tak szybko piąć w górę i zaczną kwitnąć,puchnąć i się rozszerzać?? ;)

Będą małe bo będzie mała masa korzeniowa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szybkie pytanko odnośnie hervest time... a mianowicie czy mogę ściąć już dorosłe główne topy i zostawić dolne by dojrzały? czy raczej ubije tym roślinkę i poczekać aż dole dorosną i dopiero ścinać ? bo nie ukrywam że mam spory problem z oceną czy to już czas czy nie... niby mam mikroskop 60x ale na niektórych topkach jest więcej brązu niż na innych a te mniejsze popcorny w ogóle nie mają brązowych :( przeczytałem tematy na forum odnośnie hervestu ale nie moge sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+