Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Rozumiem , czyli przed scina podleje z 2 x woda . Ale czy warto jest ryzykowac. Bo  wydam sporo kasy na  najlepsze pestki  a bede  miał siano z wzgledy na glebe  . Czy takie podwójne uzycie jest spraktykowane i nie bede miał problemów czy lepiej jednak zainwestowac w jakos profesjonalna np z hempa pl? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ORGANICZNA ZIEMIA KWIATOWA ATAMI, BIO-GROW MIX 50L

 myslałem o czyms takim ale chyba to sie sporonie rozni . 

 Ok w takim to zainwestuje w to co podałes , powiedz mi czy bd musiał do tamtego cos jeszcze dodac ? Perlit  lub dolomit? 

i bede chciał moje pieknosci  wrzucic do woreczka plastiwkoego z ryzem i do słoika zakopac tylko powiedz mi jak skutecze profesjonalnie wysuszyc  co i jak zrobic kupic ?   zalezy mi na jakosci  i optymalnym czasie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Atami też dobre, kwestia gustu.

 

 

Perlit  lub dolomit? 

Perlit jest już w BioBizzie, dolomitu nie dodajesz ! Skąd ten pomysł na dolomit ? :D

 

 

i bede chciał moje pieknosci  wrzucic do woreczka plastiwkoego z ryzem i do słoika zakopac tylko powiedz mi jak skutecze profesjonalnie wysuszyc  co i jak zrobic kupic ?   zalezy mi na jakosci  i optymalnym czasie  

Kiedy ścinamy konopie? Czyli harvest time!

W Vita poście masz kilka linków, dodatkowo w całym dziale jest kilka tematów o suszeniu.

Uprawa konopi - Zbiór informacji jak uprawiać konopie indyjskie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak mi podpowiadali aby sypac dolomit na spód  i sypnełem troche na wierzch , zle ?  .  odnosnie ziemi zdam s ie na Twój gust , czyli do niej perli sypnąc ?  jak tak t w jakich ilosciach na 50 l ?  czy cos jeszcze do tego dodajesz?  Zaraz poczytam  z tych linków Dzieki 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Tak mi podpowiadali aby sypac dolomit na spód  i sypnełem troche na wierzch , zle ? 

Żle

 

 

odnosnie ziemi zdam s ie na Twój gust , czyli do niej perli sypnąc ?  jak tak t w jakich ilosciach na 50 l ?  czy cos jeszcze do tego dodajesz?

nie musisz do niej nic dodawać, jak byś robił w systemach automatycznego nawadniania to można zrobić proporcje 50/50 ale jeżeli zwykłe doniczki to nic nie dodawaj, producent wie co robi ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok to nie bede dodawac ani tego ani tego , odnosnie dolomitu wiele osób wypowiadało sie aby go dadać na spód  ,  tez widziałem na fotorelacjach . 

 

Moge wysuszyc  pomidorka w moim boxie ?  nie m tam swiatłą  , tempertura bedzie pokojowa, odpowiednia cyrkulacja powietrza..

Czy ja bede suszyc  lampa  hps  by w tym przeszkadzała ?    umieszczona by była  nizej od schnacych . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+