Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Auto Think Different, Auto Big Devil, Red Poison, Amnesia Haze Auto


Recommended Posts

Co do zapachu to nie pomoge bo mi nie przeszkadza

co do amnezji i jej wielkości juz nic nie zrobisz przez te je***e lst

co do stymulatora to 3tygodnie przed końcem lej a szczerze to je**c stymulatory jebiesz smak i nic wiecej fakt tez u siebie chyba dopierdole a moze i nie

co do niedoborów wogole bym to olal

mój wniosek

ladne paprocie będziesz mial co palic

pozdro

glock

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W nocy żadna wentylacja nie chodzi ? Wentylacja ma chodzić 24H ! 

 

1. coś źle połączyłeś

2. patrz punkt 1., zapachu nie powinieneś wyczuć, tym bardziej że to nowy filtr. Masz Prima Klima, trochę mniejszy od mojego, też ECO, mój leci drugi grow i wytrzyma jeszcze 3 i nic nie czuć, teraz w boxie się suszą, poza boxem zero zapachu a pachną okrutnie  :laugh:

3. napraw wentylację, musi filtrować, są pochłaniacze typu Ona lub Vaportek, sprawdziłem Ona w pracy - niestety w kiblu po tygodniu było nadal czuć kiblem, nie wiem jak to ma zabić zapach konopi więc to raczej lipa.

4. nie wiem

5. można zacząć podawać bloombastica (ripen wyrzuć)

6. oczywiście, inaczej możesz mieć problem z pleśnią

7. puki nie ma większych problemów nie przejmuj się

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tego co zrozumialem masz zle polaczona wentylacje.  powinno byc   filtr w boksie -> rura -> wentyl na zewnatrz lub -> rura na zewnatrz.  filtry sa skonstruowane do dzialania pochlaniajacego, po to na nich filtr wstepny w postaci tego bialego "futerka".  

 

w tym moze byc problem. no ale mozliwe ze tak tez ma prawo dzialac, nie sprawdzalem.  jak nie w tym problem to nieszczelne polaczenia,  

 

.....no albo wentyl masz odwrotnie podlaczony wogole i dmucha nie tam gdzie powinien     :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Także mam filtr Prima Klima Eco i w instrukcji podali że może być filtr montowany na końcu więc raczej jest gdzieś nieszczelność

 

Zaizolowałem dokładnie wszystkie możliwe nieszczelne miejsca i już nie czuć prawie w ogóle. Trochę powietrza uciekało na początku filtra przy tym futerku też zaizolowałem

Filtr

 
Zestaw jest podłączony następująco  Wentyl(odpowiednio przyłączony)====rura częściowo w boxie częściowo na zewnątrz====filtr na zewnątrz.
 

 

W nocy żadna wentylacja nie chodzi ? Wentylacja ma chodzić 24H ! 

 

6. oczywiście, inaczej możesz mieć problem z pleśnią

 

 
Wentylację podłączyłem wg twoich zaleceń aby pracowała 24h/7 to powinno zmniejszyć wilgotność podczas ciemni.
 

 

5. można zacząć podawać bloombastica (ripen wyrzuć)

 

Odnośnie tej odpowiedzi zastanawiam się czy chodziło Ci tylko o amnezje czy tez o inne pomidorki jeśli tak to które?
I jeszcze jedno jak podlewać tym stymulatorem na przemian z Alga Bloomem czy może: Woda=>Alga=>Woda=>Bloombasic i tak w kółko?
 

 

Co do zapachu to nie pomoge bo mi nie przeszkadza

co do amnezji i jej wielkości juz nic nie zrobisz przez te je***e lst

 

Zapach mi w ogóle nie przeszkadza tylko obawiam się ze ktoś mógłby wyczuć i byłby problem...

A propos Amnezji to mam nadzieje że przynajmniej ładnie napuchną topki tak to fajnie wygląda jak bonsai B)

 

Zastanawiam się jeszcze nad tym czy nie posłać pań do fryzjera a jeśli tak to czy teraz i na koniec czy jakieś 2 tygodnie przed końcem.

 

Jak sądzicie ile jeszcze zostało do końca Amnezji patrząc na jej wiek i foty?

 

Pozdro600 :peace: 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odpowiedz, ale w dalszym ciągu nie wiem czy tylko lać do amnezji czy też do innych plantów?

 

Każdej odmianie producent podaje ile dni kwitnie, musisz sprawdzić ile podał producent i policzyć.

 

Rozumiem ze jak już zaczne podlewać bloombasticiem to odstawić Alge Bloom?

 

Jedno podlanie jeden nawóz, możesz na przemian, czyli AlgaBloom -> Bloombastic -> Sama woda

 

I czy tym stymulatorem lać na przemian z wodą czy co każde podlanie a ostatni tydzień zrobić flusha?

 

Alga bloom i Bloombastic to nawozy BIO, nie jest wymagane ale wskazane by ostatni tydzień na samej wodzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

:elo:

Wyczekiwany UP

 

Dawno mnie nie było, ale mam nadzieje ze dziewczyny wzbudzą u was podziw bo ładnie spuchły :trawka:

Jeśli chodzi o zabiegi to usunąłem parę liści z każdej rośliny żeby odsłonić kwiaty.

Od ostatniego upa lane Atami Bloombasic(pk 20-21) na przemian z Alga Bloom z Plagrona stwierdziłem ze zrobię po harvescie WC i wszystko się wypłuka.

Topy niektórych panien ładnie napęczniały co można zobaczyć na zdjęciach

Tak po za tym wszystko ładnie jeśli chodzi o warunki w boxie może trochę przypaliłem Red Poisona chyba że to inna przyczyna (możecie zobaczyć na zdjęciach) który zrobił się w końcu delikatnie fioletowy

 

Mam pytanie odnośnie wszystkich plantów chodzi o podpowiedź kiedy sprzedać im kose.

Czy jesteście w stanie stwierdzić po zdjęciach

 

Box

Box

Box

Box

Box

Box

Amnezja 75 dzień

Amnezja

Amnezja

Amnezja

Amnezja

Amnezja

Think #2 52 dzień

Think #2

Think #2

Think #2

Red Poison 63 dzień

Red Poison

Red Poison

Red Poison

Think #1 66 dzień

Think #1

Think #1

Think #1

Think #1

Ak47xMazar 61 dzień

Ak47xMazar

Ak47xMazar

Ak47xMazar

Ak47xMazar

WWxBD #2 61 dzień

WWxBD #2

WWxBD #2

WWxBD #3 59 dzień

WWxBD #3

WWxBD #3

WWxBD #3

WWxBD #3

WWxBD #3

WWxBD # 1 62 dzień

WWxBD #1

WWxBD #1

WWxBD #1

WWxBD #1

WWxBD #1

WWxBD # 4  56 dzień

WWxBD #4

WWxBD #4

WWxBD #4

WWxBD #4

WWxBD #4

 

Pytania podpowiedzi uzasadniony opierdol mile widziany :D

 

Pozdro600 :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co tu dużo gadać ... Zajebiaszcze choinki . Zazdroszczę możliwości no i oczywiście talentu ;)

 

Dzięki anonim, to dopiero pierwszy Grow na profesjonalnym sprzęcie cieszy mnie że całkiem dobrze idzie

 

A jak sadzicie kiedy zrobić im Harvest bo z tym mam problem ciężko mi się z nimi pożegnać :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+