Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Auto Think Different, Auto Big Devil, Red Poison, Amnesia Haze Auto


Recommended Posts

doradzili ci niech sobie w du*e takie rady wsadza jak masz mniejsze rosliny wystarczy dac cos pod spod doniczki by uniesc troche blizej słonca a nie trenowac lst przy takiej wysokosci boxa banda debili i tyle

sory za obraze ale tego nie moge inaczej nazwac

 

 

spoko luzik lubie pomagac ludzia ktorzy chca sie uczyc

a druga rzecz dzielmy sie wiedza kiedys ty bedziesz uczył lajkow w tej dziedzinie

tak bede zagladał i zawsze odopiem na pytania

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up

 

Think #1, Redziu i WWxBD #1 dzisiaj podlane połową zalecanej dawki nawozu Plagron Grow reszta samą wodą

Na Amnezji pojawiło się w dolnych piętrach kilka żółtawych jasno zielonych liści zastanawiam się dlaczego może przez podlanie 4 dni temu połową zalecanej dawki plagronu grow jest trochę przenawożona, bądź nawóz jest przeterminowany. Jest organiczny więc może przez te trzy lata coś się z nim stało. Wydedukujemy to jeśli zaszkodzi Red`owi Think`owi i White`owi

 

A tu kilka fotek po uwolnieniu pań od LST

 

Amnezja

Amnezja

Amnezja

 

Think #1

Think #1

 
Red

Red Poison

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

Wszystkim

 

Kolejny Upek

 

Siemanko nie było mnie trochę czasu pewnie się niecierpliwicie jak tam rosną moje panienki, a więc uwolnienie pań z pod jarzma LST i podniesienie lampy było dobrym posunięciem dziewczynki poszybowały w górę :fly: . Sporo nadgoniły słabiej rozwinięte odmiany. :rasta:

 

Klimat w boxie utrzymuje się na dobrym poziomie wilgotność 50-60% w nocy rośnie do 70-75, Temperatura utrzymuje się na poziomie 28-30 stopni na wysokości doniczki w nocy spada do 22stopni.

 

Szczyty obecnie najwyższy ma Redzia i znajduję się w odległości 40cm od HPS`a zastanawiam się czy nie podnieść jeszcze lampy, a pod mniejsze planty coś podłożyć żeby miały bliżej światła.

 

W czwartek wszystkie kwiatki podlane pól litrem odstanej wody oprócz Amnezji którą już podlałem 50% dawki nawozów na kwitnienie a mianowicie Plagronem Alga Bloom.

 

Box

Box

 

Think #2

Think #2

Think #2

 

WWxBD #3  day 22

WWxBD #3

WWxBD #3

 

AKxMazar day 24

AKxMazar

AKxMazar

 

Red Poison day 26

Red Poison

Red Poison

 

Amnezja day 38

Amnezja

Amnezja

Amnezja

 

Think #1 day 29

Think #1

Think #1

Think #1

 

WWxBD #4 day 19

WWxBD #4

WWxBD #4

 

WWxBD #1 day 25

WWxBD #1

 

WWxBD #2 day 24

WWxBD #2

WWxBD #2

 
ps. Sory za jakość zdjęć, ale nie mam możliwości zrobienia lepszym sprzętem więc musicie zadowolić się tym :P

 

Pytania:

 

1. Czy Red Poisona Thinka #1 i WWxBD #1  podlewać jeszcze nawozem na wega czy od następnego podlania zaaplikować im Alga Blooma?

2. Kiedy zacząć używać stymulatora Atami BloomBastic i czy będzie go można używać razem z Alga Bloomem?

3. Czy mniejszym plantom WWxBD # 2, #3, #4, AKxMazarowi i Thinkowi #2 przy następnym podlaniu podawać nawóz na wega czy dać im trochę później, a może sobie w ogóle odpuścić?

4. Podnieść lampę jeszcze do góry jeśli tak to na jaką wysokość od szczytów i o ile podnieść donice z mniejszymi pomidorami?

5. Ile ciągnie prądu cały zestaw HPS z żarówą 400W ile do tego pobiera zasilacz?

 

 

Sugestie pytanie komentarz mile widziany będę wiedział że interesujecie się tematem

 

Pozdro600 :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witaj

odrazu widac ze po spuszczeniu kwiatow z kaganca sa bardziej szczesliwe fajnie w h*j wygladaja

ale dosc cukru  teraz odpowiem na twoje pytania

 

 

1 odstaw nawoz na weg

 

2 na te pytanie ci nie odpowiem z racji ze sam nigdy nie uzywałem a niechce pisac głupot

ale jednak cos napisze wydaje mi sie ze lej pod koniec flow ostatnie 4/3 tygodnie

 

 

3 narazie sobie odposc lecz kolwiek raz mozesz dac 50 procent

 

4 lampe zostaw jak jest co do młodszych podnies je na taka sama wysokosc co sa starsze i wieksze by były rowno i zeby starsze nie zabierały swiatełka młodym

 

 

5 hps przez godzine ciagnie 0,44kWh  mniej wiecej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+