Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Auto Think Different, Auto Big Devil, Red Poison, Amnesia Haze Auto


Recommended Posts

:elo:

Siemanko wszystkim zapraszam do czynnego śledzenia tematu jak i mecenatów do komentowania i pomocy :)

No to zaczynamy

 

 

Box: Dark Street 90x90x170cm

Oświetlenie: HPS 400W, (może) szyba 2mm

Wentylacja: Wentylator osiowo-kanałowy 220/280m3/h podpięty na 280m3, wlot na podciśnienie oraz wentyl komputerowy wlot jak i mieszający

Filtr: Eco Prima Klima 360-480 m3/h

Gleba: Canna Terra Professional PLUS, Plagron Bat-Mix

Nawozy: Bio Tabs x2, Plagron Alga-Grow, Plagron Alga-Bloom, GHE Ripen, Atami Bloombastic(nie wiem czy te nawozy są dobre mają już ze 3 lata a ten Atami mi trochę zaschnął troche nim wstrząsnąłem i jest ok ale jak coś proszę o rade czy w ogóle go używać a tak btw to już zapomniałem do czego one są)

Sionka: Auto Think Different x3 (Dutch Passion), Auto Big Devil XL x3 (Sweet Seeds), Red Poison x2 (Sweet Seeds), Amnesia Haze Auto x1 (Royal Queen Seeds)

Trening: jeszcze nie wiem wyjdzie w praniu

Donice: x9 11L

Temperatura: Dzień na testach 30-32 muszę otwierać okno wtedy schodzi do 28-29, noc 23

Wilgotność: dzień 20-35%, noc 60-70%

Fotoperiod: 18/6

Box

Box

Box 2

Wentylacja

Wentylacja

went

Mierniki

Temp

mernik

Oświetlenie

Lampa

Pestki moczone 12H w wodzie, w krążkach 32H

sionka

Nawozy

wspomagacze

atami

Gleba

Gleba

 

Doniczki 1-4 z podłożem Canna Terra Professional Plus, od 6 do 9 podłoże Plagron Bat-Mix, a doniczka nr 5 to mieszanka obu gleb. Jesli chodzi o posadzenie poszczególnych pestek to jeszcze się zastanowie i wszystko opisze ;)

 

To by było na razie na tyle zapraszam do komentowania

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super się zapowiada  B)

Tabsy same w sobie dużo nie zdziałają, moc mają gdy ożywisz organikę a do tego potrzebujesz całego zestawu BioTabs. Tabsy wciskasz na około 10cm w glebę, w rogu doniczki ale nie przy samej krawędzi. Na samym starcie.

Alga Grow - na fazę wegetatywną.

Alga Bloom - na fazę kwitnienia.

Ripen - do zepsucia smaku na koniec :D ja bym go nie używał tym bardziej że masz bloombastica

BloomBastic - bardzo fajny booster, smak budsów jest słodki po nim  B)

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no no, pełna profeska. czuje że to będą monumentalne krzaki :)

No licze na pomoc fachowców :) może razem nam się uda :D

 

tego silent td mozesz podlaczyc zwyklym schodkowym przelacznkiem do swiatla 

Dziwi mnie tylko czemu amnezja af  od royala a nie dinafem :)

z tym przełącznikiem coś wykombinuje na dniach może, a Amnesie nie wziąłem z dinafemu bo nie sprzedawali pojedynczych sztuk tylko w oryginalnym opakowaniu z 3 pestkami

 

Zastanawiałem się czy z tymi nawozami wszystko wporzo bo mają już troche ten Bloombasic lekko zaschnął ale rozmieszałem go i jest już płynny :P tylko nie wiem czy się nadają jak i od kiedy je stosować liczę na wasza pomoc :doctor:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawozy mineralne mogą dosyć długo stać, z bio już gorzej. 

Na start tabsy wciśnij do gleby z batguano i tam już możesz sobie darować nawozy aż do znacznego kwitnięcia. 

Do gleby canna także zapomnij o nawozach aż do kwitnięcia ;) 

 

W razie wątpliwości wszelkich rad udzieli Mecenat na czacie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale ta folie niebieska z odblysnika to zdarles co?

 

Nie ma co to było mocne gdybyś mi nie powiedział to bym tak jechał z ta folią do końca :Facepalm:  myślałem ze to taki odbłysk :mur: robiłem testy włączyłem lampe na kilka godzin z ta folia i troche na środku sie roztopiła nie mogę teraz zedrzeć tego... ale mam nadzieje ze to w niczym nie będzie przeszkadzać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+