Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Auto Think Different, Auto Big Devil, Red Poison, Amnesia Haze Auto


Recommended Posts

Zrobie fotki jak już wszystkie będą gotowe :) a jeśli chodzi o wietrzenie po WC trzeba je robic?

I jak to ma wyglądać?

Codziennie przez 7 dni otwierać słoik na 10 minut?

Myślałem że jak wrzucam do słoików do przechowania to trzeba odciąć całkowicie dopływ powietrza i zalać zakrętki np woskiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ziółko do curingu musi być suche w 80 procentach  pod wpływem wietrzenia suszy się  i nie na 10 min tylko co najmniej godzina dziennie

co do wc to zależy  jak masz zioło wysuszone  jeżeli masz na wior to zamykaj w słoiku i nie otwieraj

chyba ze cie nie pasuje tak suche zioło dajesz kawałek jabłka na parę dni by zwilgotnieć swoja ukochana tak jak z kobieta ma sucho to zdrob cos by miała mokro hyhyhy :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

 

Last UP

 

Siemanko po całym okresie wzrostu kwitnienia wodnego curringu i suszenia przyszedł czas na podsumowanie.

 

Think #1 - 27g

Think #1

Ak47xMazar - 22g

Ak47xMazar

WWxBD #1 - 17g

WWxBD #1

WWxBD #2 - 22g

WWxBD #2

WWxBD #3 - 24g

WWxBD #3

WWxBD #4 - 23g

WWxBD #4

Think #2 - 15g

Think #2

Amnezja - 21g

Amnezja

Red Poison - 11g

Red

 
Waga pustego pudełka to 49g foto w poprzednim upie

 

Wynik ogólny to: 182g  :weed_victor:  średniawo... Było by więcej ale niestety musiałem przerwać uprawę z pewnych względów :( Niektóre planty nie doszły wiec i tak jak na pierwszy poważny grow to jestem zadowolony.

 

A tutaj moje zapasy :S5: :

Zapasy

 

 

Smoke Report i degustacja masła już niebawem :D

 

 

Pozdro dla tych którzy wiernie śledzili i bacznie obserwowali mojego growa a przede wszystkim dla tych którzy chętni spieszyli na pomoc DZIĘKÓWA w szczególności dla Vito i Jokera(Glocka)

Zapale jeszcze nie raz za was bucha  :indiana:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+