Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Auto Think Different, Auto Big Devil, Red Poison, Amnesia Haze Auto


Recommended Posts

Gość anonimgrower

 

Dzięki anonim, to dopiero pierwszy Grow na profesjonalnym sprzęcie cieszy mnie że całkiem dobrze idzie

 

A jak sadzicie kiedy zrobić im Harvest bo z tym mam problem ciężko mi się z nimi pożegnać :P

 

Ja mówię tak . Jak ktoś ma instynkt ogrodnika to przy minimum czynności rośliny mu same rosną .

 

Co do pożegnań to jeszcze dużo czułości przed wami   :ganja:  :wodna:  :shisha:  ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No no widać ze masz lape do roślin fajnie juz sie zaczyna jesien robić 2tyg myślę i po wszystkim

 

 

Ja mówię tak . Jak ktoś ma instynkt ogrodnika to przy minimum czynności rośliny mu same rosną .

 

Panowie nie przesadzajcie po prostu dobry sprzęt, gleba, nawozy i tyle B)

Ciekaw jestem ile z tego wyjdzie zaczynamy obstawianie mokrego i suchego (po moczeniu bierzcie na to poprawke) ponieważ Amnezja i Red Poison są aktualnie w ciemni po jutrze kosa :harvest:  i WC

 

 

Co do pożegnań to jeszcze dużo czułości przed wami   :ganja:  :wodna:  :shisha:  ;)

 

Co do czułości to jeszcze planuje masełko, Amba bardzo zachwala więc na pewno część sortu pójdzie właśnie na to :hemp_cook:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Warto nagrodzić osobę, której uda się być najbliżej wyniku końcowego...

Może do wygrania słoik z przetworami? B)

 

Pomyślimy może jakiś browar  :D  dziś wieczorem będzie up z udziałem 2 plantów które idą pod nóż :harvest:

Dorwałem dobry aparat więc mam nadzieję ze uda mi się zrobić dobrej jakości fotki na których uchwycę trichomy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziwne że masz większą wilgotność za dnia, masz nawilżacz ? Jak tak to jak najszybciej go wyłącz. Podczas intensywnego kwitnienia ryzykowne jest utrzymywanie wysokiej wilgotności, co u Ciebie zaowocowało pleśnią.

Botrytis cinerea - Szara pleśń

Postaraj się o dobrą wentylację w boksie, plus mieszający na najszybszym biegu.

 

Spleśniały materiał wyrzuć, jak będziesz go palił dorobisz się zapalenia płuc albo jeszcze czegoś poważniejszego.

 

Co do ile zostało, porównaj sobie z ilością dni jakie przewidział producent, potem lupa w dłoń

 Kiedy ścinamy konopie? Czyli harvest time!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

:elo:

:harvest: Jeden z końcowych Upków :harvest:

 

Znów nie było mnie trochę na forum nie miałem zbytnio czasu żeby zrobić upa, ale w końcu znalazłem chwile :)

 

Nie posiadam fotek ze ścinki bo czas mnie gonił :\  . Niektóre rośliny mogły spuchnąć bardziej ale nie miałem możliwości ich jeszcze trochę przetrzymać więc dzień kosy dla poszczególnych roślin wygląda następująco:

 

Think #1 74 dzień

WWxBD #2 dzień 70

Think #2 dzień 61

Ak47xMazar dzień 70

WWxBD #1 dzień 71

WWxBD #3 dzień 68

WWxBD #4 dzień 65

Red Poison dzień 66

Amnezja dzień 78

 

A więc tak na chwilę obecna wszystkie planty są ścięte Amnezja i Red Poison po 8 dniowym curringu wodnym suszą się już prawie 4 dzień prawie gotowe do skręcenia :) nie wiem kiedy będę ważył może jutro to napisze ile z nich wyszło potem do słoiczków. Część sortu na przechowanie do słoików z zalanymi woskiem zakrętkami na czarną godzine :zjarany:

 

Reszta roślin cały czas się moczy w wodzie. Nie ważyłem tematu po ścince bo nie miałem czasu niestety, a wiadomo liczy się waga suchego stuffu.

zapasy

 

 

Z listów przytopowych i paru topków zrobione masełko gotowane i płukane także na wodzie źródlanej :hemp_cook:

masło

 

 

Jeśli chodzi o proces WC to każdy słoik zalany jest wodą źródlaną wymiana wody co 24 godziny. Na jedną wymianę zużywam 30 litrów więc sporo ale mam nadzieje, że ziółko zyska dzięki temu lepszy smak i zapach. Po zalaniu topy są podtopione w całości nic nie wystaje poza zwierciadło wody.

z

 

 

Box przekształcony w suszarnie podwieszone osiem wyciętych kwadratów z firanki a prezentuje się to tak:

suszara

 
A tu prawie wysuszony topek Amnezji:

topek

 

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+