Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Auto Think Different, Auto Big Devil, Red Poison, Amnesia Haze Auto


Recommended Posts

Siema mały up

Amnesia która jako pierwsza wybiła 4 dzień pod HPS-em

Amnesia 4dni

amnesia 4 Dni

 
Po za tym dziwne zjawisko mam zamontowane 2 wentylatorki komputerowe (wtłaczający powietrze i mieszający)  gdy nie są włączone temperatura utrzymuje się na poziomie 27-29 stopni jak są włączone temperatura skacze do 30-31 byłem przekonany ze po zamontowaniu bede mógł redukować temperaturę a jest zupełnie odwrotnie.
Jeśli chodzi o wilgotność w dzień utrzymuje się na poziomie poniżej 20% mimo rozłożonych pojemników z wodą na każdej doniczce.
W nocy temperatura spada do ok 22-23 stopni a wilgotność skacze do 60-65
 

To by było na tyle pozostałe sionka nadal w krążkach kokosowych oczekuje wyjścia na świat z niecierpliwością mam nadzieje że niedługo wyskoczą to już prawie tydzień wiec już powinny sie pojawić :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moze ten mieszajacy jest zle ustawiony i dmucha ci cieplym powietrzem spod lampy ?

 

Mieszający jest ustawiony w kierunku HPS-a chłodzi go widać na zdjęciach jak jest zamontowany aby utrzymać temperaturę w granicach 27-29 musi być cały czas uchylone okno aby wlatywało chłodne powietrze nie wiem jak to bedzie wyglądało jak przyjdą cieplejsze dni muszę znaleźć rozwiązanie tego problemu :unsure: Może jakieś sugestie?

 

Mam nadzieje że nie utrzymujesz stale takiej wilgotności krążka kokosowego a zdjęcie było robione akurat po jego podlaniu / namoczeniu ? :)

 

 

Przez jakieś pól dnia zawsze tak było myślałem ze ma być mocno wilgotny starałem się podlewać raz na dzień aby miała trochę wody w nakrętce i była spryskana z wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wilgotność w trakcie dnia spada poniżej 20% dokładnie nie wiem jak bardzo bo higrometr ma skale tylko do 20%, a przecież w tackach rozstawionych na doniczkach jest pełno wody + wysoka temperatura (ok 27-29 stopni) powinny dawać większą wilgotność.

Przypuszczam ze problem polega na tym że jest cały czas uchylone okno aby temperatura utrzymywała się na prawidłowym poziomie z dworu wlatuje chłodne suche powietrze które obniża wilgotność w boxie. To tylko moje przypuszczenia więc jak coś to mnie poprawcie.

 

Nie wiem jak rozwiązać ten problem bo przy zamkniętym oknie temperatura rośnie do 32-33 a wilgotność już nie pamiętam, ale jedno jest pewne temperatura ani wilgotność nie może być na takim poziomie.

 

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up

 

Chyba sprawdza się czarny scenariusz który przepowiedział Miś

 

Powietrze w zimie jest suche też przez ogrzewanie.Też miałem problemy z wilgotnością, ale kupiłem nawilżacz i pomogło. Wilgotne powietrze powinno tez troche zbić temperature.

 

A wygląda to tak

liście 2

liscie

 

W najbliższym czasie postaram się dorwać nawilżacz bo tak nie może być przy okazji może trochę zbije temperaturę to nie bedzie wlatywało przez uchylone okno suche i zimne powietrze.

Druga sprawa to sionka nie chciały mi kiełkować w zły sposób się z nimi obchodziłem i możliwe ze 2 poszły się je**ć może więcej  przez mój brak doświadczenia zbyt często namaczałem krążki i obawiam się ze mogły po prostu zgnić nie wybacze sobie tego ale zobaczymy wyjąłem je z krążków kokosowych i kiełkuje je w tradycyjny sposób w razie co to mam jeszcze kilka zapasowych sionek więc może trochę podratuje ten growlog

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+