Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

TO MY TU USTALAMY PRAWO!..Juz psy wiedza jak to jest z przewaga..cos pieknego..

Najlepiej jak by bylo wiecej takich akcji..i nie tylko w Warszawie..tylko w calej Polsce..w wiekszych miastach organizowac....Najlepiej znalesc osobe jak wczensiej mowielm ktora czuje sie na ilach aby to zorganizowac..i w calej Polsce w tym samym dniu czy czasie zrobic marsz...a nie tylko w stolicy..co o tym myslicie? :> Pomysleli by ze z czasem nasza siła rosnie :>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taaa... Trzeba społeczeństwo informować. Ja tak robię w swoim otoczeniu...

Niektórych przekonałem... Rodzice, dziadkowie, koledzy, którzy teraz wolą 'zajarać' niż się najeb*ć... :zmiazdzony:

Niedługo społeczeństwo sie przekona, że jesteśmy silni i zdepenalizują MJ. Tylko właśnieaaabbbccc, ma rację... Musimy przekonać ludzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taaa... Trzeba społeczeństwo informować. Ja tak robię w swoim otoczeniu...

Niektórych przekonałem... Rodzice, dziadkowie, koledzy, którzy teraz wolą 'zajarać' niż się najeb*ć... :zmiazdzony:

Niedługo społeczeństwo sie przekona, że jesteśmy silni i zdepenalizują MJ. Tylko właśnieaaabbbccc, ma rację... Musimy przekonać ludzi.

Popek..czy ja dobrze przeczytałem? Przekonałeś rodziców ,dziadków ?..Człowieku jesteś bogiem? jak to zrobiłeś? Nie mów mi że razem z nimi jarasz? Nie jeden by Ci tego pozazdrościł..ale nie dam Ci żyć do puki mi nie powiesz jak ich przekonałeś? :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najlepiej znalesc osobe jak wczensiej mowielm ktora czuje sie na ilach aby to zorganizowac..i w calej Polsce w tym samym dniu czy czasie zrobic marsz

A czego to jedną, najlepiej 2-3 albo ile by sie znalazło bo JA bym nie podją sie tego samemu

Najlepiej w każdym mieście wojewódzkim :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh dzisiaj o 7 rano na tvp1 wspomnieli o jakimś gównianym marszu różowych wstążek (dobra dobra jestem za tymi obowiązkowymi badaniami bo przecież dzisiaj trup z tego powodu ściele się gęsto), czaicie o różowych wstążkach z samiutkiego rana na publicznej, a o marszu wyzwolenia konopi było zupełnie głucho...

Lepiej organizować jeden marsz a porządny...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+