Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Posadzilem pewnego "automata" ktory po sugerowanych przez producenta 4 tyg. wciaz nie kwitl, postanowilem jednak poczekac i uzyskalem efekt jaki widac na zalaczonym zdjeciu (bez zmiany fotoperoidu). Czy to juz kwitnienie wlasciwe? Musze tylko czekac? czy jednak powinienem zmienic fotoperoid na 12/12? I jeszcze jedno pytanie, jakim nawozem podlewac w tym stadium kwitnienia? Agrecol mineral żel czy juz planton K?

post-38047-0-18275200-1360929832_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Bonawentury

Tez tam u ziomka widziałem Chocolope ale nie wiem od kogo to, musze zrobic liste co tam jest wogóle.

 

Może jakis miły czlowiek wytlumaczyc jak wrzucac miniatury ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam jestem tu nowy, mam zamiar uprawiać w boxie 80cm/80cm na 160 wysokości no i mam kilka pytań technicznych, mianowicie czy w takim boxie wystarczy jeden wentylator wyciągowy 190m3h podpięty pod filtr węglowy i pasywny otwór wejściowy(ewentualnie mam jeszcze wentylator 100m3h)?. Oraz ile pomidorów można wcisnąć właśnie na powierzchni 80/80 co do automatów/ a standardowych pomidorów i ilu litrowe doniczki polecacie ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bookerad - wszystko zależy jaki jest to wentylator jak taki łazienkowy to możesz go tylko użyć do mieszania powietrza, jak taki osiowy profesionalny to można użyć. Bo te wszystkie plastikowe łazienkowe mają małe ciśnienie statyczne, musisz mieć coś co pcha powietrze dobrze. Metalowe zazwyczaj spełniają takie warunki. Wszystko zależy od Ciebie może być na tej powierzchni wg mnie od 1 do 9

 

Seedda - dużo ważniejsze są warunki uprawy, dlatego zależy jaki masz duży box, dlatego ja bym dał 5l donice może max 7l. Oraz co oznacza twoje F28 H45 bo możesz napisać pojemność a nie wymiary. Dodatkowo napisz jakie masz wymiary boxa i jaka lampa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam szanownych ogrodników!

 

Sprzęt jakim dysponuje:
Box:
1. Wymiary:
Podstawa: 50cm na 30cm
Wysokość: 70cm
2.Materiał odbijający światło:
Koc ratunkowy
3.Oświetlenie:

Świetlówka podłóżna ok 40cm (Nie moge się doczytać odnośnie jej danych ale z tego co wyszperałem w sieci ma ok 1200lm)
Świetlówka 2x kompaktowa 1200lm ( czyli 2 x 600lm )
4. Wentylacja & Wilgotność:
Pojemniczek o dużej powierzchni wypełniony wodą.
Nad wyżej wymienionym pojemniczkiem znajduje się  wiatraczek pchający powietrze ku górze
Wilgotność wacha się 40% do 55/60%
Temperatura 23*C do 28/29*C
5. CO2:

W boxie zamontowałem prowizoryczny system CO2 ( drożdze, cukier, woda itd...)
"Paliwo" w butelce wymieniam raz na tydzień
6. Gleba:
Ziemie kupiłem w ogrodniczym ( taką z minerałami niestety nie pamiętam nazwy)
Ph jest w normie.
Góra wysypana keramzytem


========================================================================
Seedy niestety pomieszałem :( kupiłem je rok temu i w przy przeprowadzce wrzuciłem do jednego pudełeczka.
Także nie wiem co jest co.
Puki co mam 3 pomidorki już ładne.
 

Pytania:
Co robię źle? ( jestem otwarty na wszelaką krytykę )
Co zmienić?
Na dniach wrzucę fotosy.

Pozdrawiam! :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+