Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potrzebujesz 10240 lumenów więc HPS 100W ma 10 000 to dokładasz jeszcze 1 świetlówke energo. i jest git majonez ziooom.

Styknie HPS 100W 240 lumenow to jest tyle co nic.

Moja kolej:

znalazłem parę źródeł i jedne mówiły tak drugie siak więc postanowiłem was spytać:

Czy zaraz jak będzie kiełek (1-2cm), po wsadzeniu w ziemie dawać od razu pod lampę czy dopiero jak wybije z ziemi? Jak dawać pod lampę to blisko czy daleko?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam kolejne pytanka:).

Mianowiciegdzies wyczytalem ze doniczki musza posiadac dziury przez ktore bedzie przechodzic powietrze. Czy jest to konieczne? ( mam bez otworow ).

Kolejny problemik to to ze moja lampa jest o 1-2cm za duza( nie wziolem pod uwage kabla z tylu ). Czy moze ona znajdywac sie pod lekkim kontem i czy dodac do istniejacego juz odblysnika kolejny jakis maly takze pod kontem zeby odbijal lepiej siatlo czy to cos da a moze nie ma to zadnego znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moze byc pod lekkim kontem, wielkiej tragedii nie bedzie

co do dziur to nie da one do wentylacji tylko po to zeby nadmiar wody przy podlewaniu nie stał w doniczce tylko spływał poza korzenie bo inaczej stały by w wodie i syf by sie zrobił , błotko na dole w doniczce a tego nie chcemy.

zrog dziury goracym gwozdziem albo czyms :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myslalem poprostu o wiertarce z jakiec 4-6 dzurek na doniczke.

Przed chwila robilem test na temp i wilgotnosc powietrza i wyszlo mi po godzinie (narazie sama lampa 150W bez wentylacji, wody itd) 45 C i 15% wilgotnosc teraz pytanie czy jedno wiaderko,talerzyk z recznikiem starczy? Ile myslicie powinienem uzyc wentylatorkow mam 7.5V i 4.5V- dzialajacy wedlug mnie lepiej niz 9V ktora posiadam od jakies ladowarki motorolli.

Powinienem zrobic jakies dziury w boxsie? Jesli tak ile, gdzie i jakiej wielkosci?

I ostatnie pytanie i mysle ze to by bylo wszystko . Czy moge przywiacac lampe sznurkiem (cienki i bardzo wytrzymaly) Obawiam sie ze jesli znajdzie sie zbyt blisko hpsa moze sie przepalic. Co wy na to? ( Nie mam zadnych lancuszkow:( )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

duża siła kiełkowania :D tylko niektóre gubią skorupkę tak szybko. wsadz roslinke do wilgotnej ziemi kłem do dołu a doniczke zawin w folie zeby nie parowała. 2-3 dni i powinna byc roslinka nad ziemia widoczna.

/mozna tez pare dni na recznikach potrzymac zeby sie bardziej rozwineła i wtedy do ziemi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+