Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Royal Gorilla Auto ScrOG, LED, 40x40x120


Recommended Posts

W dniu 18.01.2020 o 14:38, jimbeam napisał:

Prześledziłem wcześniejszy temat i ten również będę obserwował. Podobny box rozmiarem do mojego, ja czekam na lempę led jak przyjdzie  i też działam.Też chce robić pierwszego scroga. Nawozy też te same 😛Z fartem.

A jaka pannę/y chcesz trenować? Ten eksperyment śledzę z wielką ciekawością bo jestem ciekaw jak mu to wyjdzie na automacie wierzę że jak najlepiej i jak najwięcej ale z drugiej strony wiem że auto to nie foto i wiele spraw może pójść nie po myśli a przy okazji @ichikaru jak leci? Uchyla rąbka tajemnicy😉

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały UP

Światło przełączone z całodobowego cyklu na 19/5

Przy następnym podlaniu pierwsza dawka wody z biogrow na przemian z tabsami CO2.

W ten weekend skonstruuje jakiś generator CO2 z butelek.

Temp i wilgotność w normie tak samo Ph

15 dzień czyli za kilka dni powinna wystrzelić do góry jak szalona.

15.thumb.jpg.2d66eed94c53bbe091c0ee9a5ecf9c59.jpg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie też się zastanawiałem czy już dawać. Dobrze, że mnie upewniliście 🙂 

Producent zaznacza dodatkowo, że ta odmiana nie wymaga wielu nawozów więc ewentualnie BioGrow dam później lub jeśli będą niedobory.

Dodaje także, że ta odmiana auto nadaje się właśnie do ScrOG.

15.thumb.jpg.e14bc8fccc8212349361e84066cca04e.jpg1054689567_15profil.thumb.jpg.1f2674288872a99fddd6caef565d2be2.jpg

Boki już zaczęły się rozrastać więc wydaje mi się, że dobrze idzie.

Co do tabsów Esned: oczywiście, że korzenie także wchłaniają CO2 więc warto chociaż co drugie podlanie podać 🙂

Zamówiłem właśnie BioBizz ALG-A-MIC

Edytowane przez ichikaru
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, IntoSpace napisał:

Co2 używają tylko zielone części rośliny, i tylko podczas dnia.

Nie do końca, korzenie także wchłaniają CO2 i transportują je do zielonych części rośliny.

Prawda, że nie w takim stopniu jak poprzez liście ale zawsze to trochę więcej. W ten weekend dodam jeszcze generator 🙂

To tak jak ogrzewanie podłogowe jest dodatkiem do centralnego 😄

Ogólnie widzę, że to kontrowersyjny temat bo jedni mówią "działa" inni, że "nie działa".

Ogólnie CO2 nie da się przedawkować więc nic mi nie szkodzi spróbować.

 

Moje poprzednie badyle niezbyt napuchły.

I powodem wg mnie była niewystarczająca ilość CO2 .

P.S. 

Właśnie dostałem maila, że algi będą jutro 🙂

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta bimbrownia domowej roboty tez nie wiem czy coś daje  kiedyś przewijał się temat ze najlepiej to działa w układzie zamkniętym wtedy możesz sobie regulować stężenie co2 w powietrzu tak jak panie lubią 🤷🏼‍♂️ Niby tez jak co2 działa to panie stają się coraz bardziej głodne 🧐 No nic trzeba bimbrownie postawić i przetestować zobaczymy jak to będzie  😂😂😂 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+