Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Royal Gorilla Auto ScrOG, LED, 40x40x120


Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie!

To będzie mój drugi growlog.

Tak więc okres prawiczka mam za sobą hehe. Mimo wszystko nie jestem jeszcze w fazie zaawansowanej więc wasza pomoc mi się na pewno przyda.

 

Ponieważ z poprzednich auto byli zadowoleni wszyscy moi znajomi (za wyjątkiem mnie lol) tym razem postanowiłem zasadzić coś mocniejszego.

 

goryl.jpg.b5542891eabf72a551480f03b53fc400.jpg

Zrezygnowałem z 2xEasy bud na rzecz Goryla. Dziś poszła pestka.

 

Jeśli chodzi o karmienie to tak jak poprzednio pojadę na organice BioBizz + dodatkowo tabsy CO2 i dozownik CO2 

co2.jpg.92a605380884b7a39d43eb4058d01586.jpgbiobizz.jpg.c4387cf4f0ed94e039efacb404fc3b7e.jpg

Box wyczyszczony tak samo jak sprzęt z poprzedniej hodowli tzn:

-Panel Led Mastergrow TS600

-Box 40x40x120

-Filtr z aktywnym węglem

-Wentylator mieszający 

-Wentylator wyciągający 15W

lampa.jpg.03071f1549513f738dcdddb564820eb5.jpgbox.thumb.jpg.b7bae7f111ad4e6f887dfe9d8cf53e61.jpgwyciagajacy.jpg.9c81523db49dc0f5fac60d360ba4b4b4.jpgmieszajacy.thumb.jpg.5926774cabfa26331bd25718ace05e22.jpg

 

Co do kontroli Ph mam paski ale u mnie woda zawsze była ok. Tak samo wilgotność nigdy nie przekraczała 65%. 

higometr.jpg.b85c8666342e268cf61751fed71db08c.jpgph.jpg.805f5273d47299bcad245f030ce66a79.jpg

 

Lupę z mikroskopem teraz podpinam do fona i pięknie widać tichromy (polecam takie cacko chociaż ciężko uchwycić dobre zdjęcie bez rozmycia)

lupa.thumb.jpg.d9e5c52f080cd4ba07977429238680d0.jpg

No to co? Ja jutro lecę po ziemię i napełniam nią sporą doniczkę (25l) razem z perlitem.

Odezwę się jak pokaże główkę ;D

Z Fartem Ziomy.

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, White widow1990 napisał:

Już zaczynam do oglądania powodzonka ledwo skonczyles a zaczynasz drugi bajlango trzymam kciuki ja czekam dopiero na sezon który ruszy a zaglądać tu będę 💪🤠

Taka reakcja mnie właśnie buduje przyjacielu 😄

Miałem zacząć tydzień temu lub dwa. Ogólnie już miałem 2 roślinki easy bud 3 dniowe ale wywaliłem i zasadziłem coś lepszego 😄 Szkoda mi czasu na 10% THC

Szczerze powiem. Niczego się nie spodziewałem po moim poprzednim growie ( bo to była nauka) a i tak jestem rozczarowany hehe 😄

Klepie wszystkich tylko nie mnie 😄

Jack także ohydny w smaku(prawdopodobnie efekt słabych plonów). Teraz zrobie ScrOG z jedną i zobaczymy jak wyjdzie.

Podobno ten gatunek idealnie się do tego nadaje więc mam nadzieję, że pójdzie gładko. Roślinki podobno rosną max 140cm na outdor

Mega doniczka + ScrOG  + duża oprzestrzeń + LED  zobaczymy jak wyjdzie hehe.

Postaram się zapełnić box na Full

Jedynym przeciwnikiem może być wilgoć na początku kwitnienia.

Teraz pójdę w jakość nie ilość.

 

P.S. Teraz Filuj miejscówy

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 godziny temu, Goku napisał:

U mnie właśnie  dochodzi wwstrain .

Tylko że ja mam go w 5l ziemi .

Łap fotę na zachętę .  

I w 20 dniu około usunąłem szczyt.

No zobaczymy co w takie30l donicy wyjdzie.

Jeszcze nic nie widać ale siedzi już w docelowej.

Może jutro się pokaże główka 😄 

Ogólnie jak poczytałem o ScrOG to wywaliłem zasadzone Easy Bud(no sorry dziewczyny) i posadziłem jedną Goryle Auto

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Świeża ziemia z marketu zwykła mix z perlitem 60%ziemi/40% perlitu.

Zobaczymy mam tabsy z CO2 dla korzeni właśnie ;D I zobaczymy jak na tym da radę. 

Doniczkę 17l Jack Auto zapełnił mi całą. A nie był to obfity plon.

Goryl rośnie na indor na 120 więc mam co do niego pewne nadzieje ;D

Ciekawe też czy to nbie ściema co do jego mocy. 20% THCA przekonamy się.

 

A właśnie. Pomiędzy którym węzłem najlepiej usunąć szczyt? Box mam na 120 tak samo goryl rośnie na 120

Więc zastanawiam się czy pomiędzy 3-4 czy 4-5. Ale chyba wybiorę tę drugą opcję.

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 godzin temu, maurycy napisał:

Już siedzę @ichikaru w pierwszym rzędzie i czekam, SCROG'a to uwielbiam i dlatego od razu nachodzi mnie pytanie czy automat to przetrwa? Jak byś wsadził fotoperiod to mógłbyś cuda zdziałać a auto zobaczymy czekam z niecierpliwością

Właśnie też nad tym myślałem. Bo to i zużycie prądu mniejsze a i plon większy i moc nie ta sama. 

Na trzeciego growa będzie chyba Amnesia właśnie ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+