Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Royal Gorilla Auto ScrOG, LED, 40x40x120


Recommended Posts

21 godzin temu, jimbeam napisał:

Tak właśnie zaglądałem i czekałem na upa. Spoko, zdrowa roślina. Nie napisałeś ile ma dni na foto.

Ja też juz wsadziłem, jutro leci 4dzien, będę gonił. 😏

  

Zaciekawiłeś mnie tematem. Znalazłem mikoryze w leroyu za 2dychy. Teraz pytanie, ile jej wlać? Zgodnie z tym co w opisie? 5 ml dla małej rośliny i tylko raz na cały okres życia? 

No i napisałeś, że ziemia z biobizza ma już ją na starcie. Posiadam takową- ver light. W związku z tym, muszę ją dokupić czy wystarczy to co jest na starcie? 

Lepiej kupić i samemu zapodać. Stosuj sie do zaleceń producenta i bedzie ok. Mikoryza Great White Premium ma no 16 rodzaji grzybów mikoryzowych i 14 rodzaji pożytecznych bakterii. Ale taka bioponu uniwersalna z leroya tez robi robote.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Grzybki już zamówione ;D

jakieś rady jak zaszczepić jak dziewczynka jest już w docelowej donicy?

Jeszcze będę szperać po necie.

Sorry 23 dzień 🙂 Jak widać idzie pełną parą 

23.thumb.jpg.29a31d79f680ddae608939dd860c0847.jpg2077908633_23profil.thumb.jpg.09ddc13086214dd64e0023dfa7799395.jpg

Z usunięciem szczytu się wstrzymam aż malutka stanie się trochę większa. Jeszcze kilka dni. Co sądzicie?

Planuje uciąć pomiędzy 5-6 segmentem i potem LST.

Edytowane przez ichikaru
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Mikoryze pożesz podać normalnie do wody i podlać, zależy jaką kupiłeś. Jest tez opcja że normalnie palucha wciśniesz na kazdym rogu doniczki, podsyp troche, zasyp ziemią i podlej wodą. Bakterie i grzyby to takie skurwisynki że podołaja i tak sie rozmnożyć więc bez różnicy.
Co do cięcia to ja bym pierwsze piętro upierdolił bo liche jest to raz a dwa to cięcie zależy od tego ile chcesz docelowo odrostów głównych mieć.
Zobacz sobie na moja fotorelke, ja uciąłem nad 2 piętrem a mam 8 odrostów.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to super, że nie jest to skomplikowane 😄

Fajnie to u Ciebie wyrosło 😄

Ja z cięciem chce poczekać bo mimo iż producent zaznacza, że ta odmiana nadaje się do ScrOG to jest to nadal auto 😄

Boje się, że gdy ciachnę szczyt to się zatrzyma w rozwoju.

Dzięki za konkretną odpowiedz ziom 🙂

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niedoczytalem ze to automat. Automatów sie nie powinno trenować hst tylko lst. Jak ciachniesz to bdsz miec karła. Do scrogra jezeli masz jedna rosline to powinienes ja wegowac np z 50 dni albo po prostu az wypelni 3/4 siatki i przelaczyc. W automatach nie masz wpływu na długość wega bo same zakwitają... przemyśl to raz jeszcze

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, LemonSilverHaze napisał:

Niedoczytalem ze to automat. Automatów sie nie powinno trenować hst tylko lst. Jak ciachniesz to bdsz miec karła. Do scrogra jezeli masz jedna rosline to powinienes ja wegowac np z 50 dni albo po prostu az wypelni 3/4 siatki i przelaczyc. W automatach nie masz wpływu na długość wega bo same zakwitają... przemyśl to raz jeszcze

Napisałem wyżej, że będę robić LST. Więc radzisz odpuścić sobie ScrOG? Właśnie pisano mi wcześniej, że zastanawiają się czy auto to przetrwa.

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, ichikaru napisał:

Napisałem wyżej, że będę robić LST.

Wiem ale napisałeś tez o ucięciu szczytu a toppingu sie nie robi na autoatach ani żadnego innego cięcia. Ja bym ostro go lst trenował. Pamiętaj tylko że zeby nie naginać po podlaniu tylko jak troche przeschnie gleba. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też mnie  zainteresowałeś. Ogólnie widzę bardzo kontrowersyjny temat. Póki roślinka jest mała będę mieć jeszcze czas się z tym przespać. Nawet bez usunięcia szczytu idzie je jakoś wymodelować więc się na martwie 🙂

3 godziny temu, bortek napisał:

Automaty mozna tez toppingowac jest typ na YT uprawia tylko automaty i to co wyprawia (wszystkie mozliwe treningi) to poezja zciaga tyle co z sezonowek

Oglądałem trochę materiałów na YT i ogólnie topping przeprowadzają na auto ale dosyć późno.

Dziewczynki poddane temu zabiegowi wyglądały jak by już miały kwitnąć i były 2x większe od mojej. To pewnie po to żeby nie wyrosły karły.

Polecam kanał "From Seed to Stoned" Gościu mówił, że też mu odradzali topping na auto a ładnie mu wychodziło podobno już od samego początku.

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+