Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Royal Gorilla Auto ScrOG, LED, 40x40x120


Recommended Posts

Jaką masz teraz odległość lamp do szczytów? I pamiętasz ile miałeś na początek flo?

I jak dawkujesz te nawozy? też mam tripacka i boje się że przenawoże. Kiedy, jak i ile zacząłeś podlewać na flo? Mieszasz wszystkie 3 czy lejesz tylko bloom i topmax?

Dzięki za info.

Twoje roślinki zdrowo rosną, zazdro :P 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, jimbeam napisał:

Jaką masz teraz odległość lamp do szczytów? I pamiętasz ile miałeś na początek flo?

I jak dawkujesz te nawozy? też mam tripacka i boje się że przenawoże. Kiedy, jak i ile zacząłeś podlewać na flo? Mieszasz wszystkie 3 czy lejesz tylko bloom i topmax?

Dzięki za info.

Twoje roślinki zdrowo rosną, zazdro :P 

Kolego jak zastosujesz się do zaleceń producenta to nic nie przenawozisz :) poza tym organiki ciężko przedawkować. Ja kilka grow lałem na oko i nic nie było... Ogólnie mieszasz wszystko razem.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, jimbeam napisał:

Jaką masz teraz odległość lamp do szczytów? I pamiętasz ile miałeś na początek flo?

I jak dawkujesz te nawozy? też mam tripacka i boje się że przenawoże. Kiedy, jak i ile zacząłeś podlewać na flo? Mieszasz wszystkie 3 czy lejesz tylko bloom i topmax?

Dzięki za info.

Twoje roślinki zdrowo rosną, zazdro 😛

 

Dokładnie. ja bym tylko później odstawił Growa albo lał tylko kilka kropli.

Wszystko mieszasz razem i dajesz co 2 podlanie.

Na początku kwitnienia dawaj tylko Bloom i krople Topa.

Jak zobaczysz, że idą liście z tichromami zwiększ dawkę Topa.

 

Grow zawiera głównie azot który może powodować poparzenia końcówek. Dodatkowo ciemną karnację i zły smak.

Na Flo już go nie trzeba tak sporo, więc można podawać sporadycznie.

 

Możesz stosować się do zaleceń. Później wyrobisz sobie praktykę i będziesz lać na oko.

Edytowane przez ichikaru
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Maaac napisał:

Widze podobny objaw jak u mnie, brązowienie włosków we wczesnej fazie :zmiazdzony:

Ogólnie jest git majonez ! oby tak dalej.

Zosatały mi jeszcze jedna pestka Goryla i Jacka auto.

Przez tego Koronawirusa musiałem odwołać wyjazd do PL więc znajdę czas żeby jeszcze raz zasadzić autosy 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, ichikaru napisał:

Też zdecydowałem że do następnej hodowli zmieniam oświetlenie. Prawdopodobnie przejdę na CFL 150 lub jakiś inny led. Ale na pewno już nie panel.

 

Nie bierz cfla na taki metraz. Rozwaz hps 150 z cooltuba albo jakies coby na clu58 

Edytowane przez LemonSilverHaze
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+