Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Royal Gorilla Auto ScrOG, LED, 40x40x120


Recommended Posts

W dniu 21.01.2020 o 19:55, maurycy napisał:

A jaka pannę/y chcesz trenować? Ten eksperyment śledzę z wielką ciekawością bo jestem ciekaw jak mu to wyjdzie na automacie wierzę że jak najlepiej i jak najwięcej ale z drugiej strony wiem że auto to nie foto i wiele spraw może pójść nie po myśli a przy okazji @ichikaru jak leci? Uchyla rąbka tajemnicy😉

Purple haze i frisian dew. Poprzednia fotorelacja wyszła mu świetnie😎

A co do nawozów, to czy Twoja ziemia na starcie nie ma zapasu nawozów na miesiąc? 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, jimbeam napisał:

Purple haze i frisian dew. Poprzednia fotorelacja wyszła mu świetnie😎

A co do nawozów, to czy Twoja ziemia na starcie nie ma zapasu nawozów na miesiąc? 

Możliwe, że starczy nawet na dłużej. W doniczce aktualnie jest trochę ponad 16l samej ziemi i ok 7 perlitu.

Jeśli dziewczynka urośnie ewentualnie nawet dosypię trochę ziemi bo mam jeszcze miejsce.

Na razie posłucham rady bardziej doświadczonych ode mnie i będę podawać tylko algi. Powinny dotrzeć jutro na wieczór.

Resztę odżywek będę dawkować minimalnie, albo np takiego BioGrow wcale jeśli wszystko dobrze pójdzie do samego Flo 🙂

Ogólnie bardzo cieszy mnie fakt, że nie muszę szprycować jej odżywkami. Będzie mieć delikatniejszy smak 🙂

Edytowane przez ichikaru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podczas kiełkowania 80.

Aktualnie 50.

Podczas flo będę jeszcze trochę opuszczać aż do 35

Tyle, że ja liczę odległość od szczytów 😜 

Już dostała parę kropel ALG-A-MIC przy ostatnim podlaniu.

Fakt nie wygląda jak by czegokolwiek potrzebowała.

Ogromna zaleta dużych donic ;D

17.thumb.jpg.2e08559272304478a2cf2d091e37374f.jpg

Edytowane przez ichikaru
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up

Wystrzeliła w końcu.

Po ostatnim podlaniu Algi + tabs rośnie w oczach.

Niczego jej nie brakuje i wygląda zdrowo.

Rozwija się wolniej niż Easy bud ane ten był jak nazwa wskazuje.

Warunki jak widać na zdj. Wilgoć już podniosłem na ponad 50. Ph ok.

Będę myślał już powoli nad jakimś treningiem. Co o tym sądzicie?

21.thumb.jpg.bd435695cb580a94c200991e3b9c8020.jpg

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli stosujesz nawozy organiczne zaszczep bakterie w glebie, mikoryza podlej - inaczej ch*j wielki z tych nawozów będziesz miał. I najważniejsze przy organice gleba musi być ZAWSZE wilgotna. Inaczej życie w glebie pójdzie się je**ć. Ogólnie plancik spoko, życzę łodygi jak przedramienia ✌️

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 minut temu, LemonSilverHaze napisał:

Jeżeli stosujesz nawozy organiczne zaszczep bakterie w glebie, mikoryza podlej - inaczej ch*j wielki z tych nawozów będziesz miał. I najważniejsze przy organice gleba musi być ZAWSZE wilgotna. Inaczej życie w glebie pójdzie się je**ć. Ogólnie plancik spoko, życzę łodygi jak przedramienia ✌️

Na razie niczego nie lałem. Na razie buduje korzenie😄 A co do tych bakterii nie słyszałem nawet.

Zgłębię temat bardziej jak wrócę z pracy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nawozy mineralne sa bezposrednio przez korzen przyjmowane bo juz sa w postaci latwodostepnej dla nich. A jak lejesz organiczne nawozy to pierw w glebie bakterie muszą ją rozłożyć na materię dostępną dla nich. Dlatego ciężko przenawozić organiczne nawozy. Bo roślina sobie zje to co chce i może w danym momencie kiedy jej to potrzebne. Kluczem jest dobra mikoryza i bakterie, chociażby humus active. Ziemia biobiza tez ma juz mikoryze w sobie. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak właśnie zaglądałem i czekałem na upa. Spoko, zdrowa roślina. Nie napisałeś ile ma dni na foto.

Ja też juz wsadziłem, jutro leci 4dzien, będę gonił. 😏

  

W dniu 30.01.2020 o 05:37, LemonSilverHaze napisał:

Jeżeli stosujesz nawozy organiczne zaszczep bakterie w glebie, mikoryza podlej - inaczej ch*j wielki z tych nawozów będziesz miał. I najważniejsze przy organice gleba musi być ZAWSZE wilgotna. Inaczej życie w glebie pójdzie się je**ć. Ogólnie plancik spoko, życzę łodygi jak przedramienia ✌️

Zaciekawiłeś mnie tematem. Znalazłem mikoryze w leroyu za 2dychy. Teraz pytanie, ile jej wlać? Zgodnie z tym co w opisie? 5 ml dla małej rośliny i tylko raz na cały okres życia? 

No i napisałeś, że ziemia z biobizza ma już ją na starcie. Posiadam takową- ver light. W związku z tym, muszę ją dokupić czy wystarczy to co jest na starcie? 

Edytowane przez jimbeam
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+