Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Royal Gorilla Auto ScrOG, LED, 40x40x120


Recommended Posts

Mały up

Dopiero tydzień od kiedy wyszła z ziemi.

Wilgoć utrzymuje spryskiwaczem póki mam czas to kontrolować. Potem ewentualnie nawilżacz jeśli będzie ekstremalnie mała wilgoć.

Temp +/-25

Ph nawet nie sprawdzam bo do tej pory nie było problemu u mnie z dostawcą wody. A jej stan mogę oglądać na stronie swojego dostawcy hehe

Ph w rurach ok 7 a w butelce po 4h jest ponad 6 więc ok. W razie czego bd kontrolować co 2 tyg paskiem.

 

Roślinka wygląda mega zdrowo. buduje już 3 rząd liści i za kilka dni jak wyrosną to idzie pierwsza dawka bio grow.

Ale to powoli idzie w pierwszych dniach.

Ogólnie staram się tak podlewać aby jak najbardziej zwiększyć ekspansję korzeni.

7.thumb.jpg.7e6136f299f5b9400f26436a4d3ed472.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Esned napisał:

@ichikaru oj powoli  mam ten sam problem 🧐 ale znowu jak ruszy to będzie nie do ogarnięcia 😂😂  a jaki stosujesz system podlewania malutkich panienek ? Sucho mokro ? 🙈

Pierwszy tydzień tylko nawilżałem ziemię spryskiwaczem naokoło panny. Dziś już zrobiłem takie pierwsze "podlanie". ok 400ml i okrężnie.

Z czasem będę zwiększać ilość wody i dystans. Chce wykorzystać max powierzchni donicy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+