Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

18 godzin temu, Triskele napisał:

Cała dawkę:) ma niskie NPK, w big bud raczej chodzi o stymulatory, aminokwasy i fitohormony.

Jak widzisz opinię są różne:) generalnie te boostery mają dobra opinię, widziałam kilka rankingów i zawsze są w pierwszej 10.

 

Marketing robi swoje. Roślina potrzebuje makro i mikro żeby rosła # reszta to reklamowe bzdety, jak napiszesz do producenta o konkrety to z reguły w odpowiedzi są informacje odnośnie npk plus mokro, reszta to niby tajemnica producenta. Czyli podejrzewam że tajemnica to woda i barwnik ewentualnie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety, ale dziś liczyć się tylko $$. Producenci nawozów odkryli żyle złota, sprzedając nawóz warty parę złociszy za grube pieniądze. Ludzie od marketingu wykorzystują ludzką słabość i wmawiają że akurat ich produkt ma magiczny składnik który nie może być ujęty w składzie ( czytaj tajemnica handlowa) który sprawi że będziesz miał dziury w suficie. Wystarczy przypomnieć sobie co było na biologii. Czego roślina potrzebuje żeby kwitnąć i wszystko staje się proste. Można też posiłkować się wiedzą przeciętnego rolnika, lub podpatrzeć jakich środków używa w podstawie. Choć i tam już coraz śmielej radzą sobie czarodzieje. Jak ta cyganska szarańcza. Gdy zrozumiesz mechanizm życia rośliny to zrozumiesz ze litr bostera na kwitnienie jesteś w stanie zrobić za ulemek tego na półce. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, gigit napisał:

Niestety, ale dziś liczyć się tylko $$. Producenci nawozów odkryli żyle złota, sprzedając nawóz warty parę złociszy za grube pieniądze. Ludzie od marketingu wykorzystują ludzką słabość i wmawiają że akurat ich produkt ma magiczny składnik który nie może być ujęty w składzie ( czytaj tajemnica handlowa) który sprawi że będziesz miał dziury w suficie. Wystarczy przypomnieć sobie co było na biologii. Czego roślina potrzebuje żeby kwitnąć i wszystko staje się proste. Można też posiłkować się wiedzą przeciętnego rolnika, lub podpatrzeć jakich środków używa w podstawie. Choć i tam już coraz śmielej radzą sobie czarodzieje. Jak ta cyganska szarańcza. Gdy zrozumiesz mechanizm życia rośliny to zrozumiesz ze litr bostera na kwitnienie jesteś w stanie zrobić za ulemek tego na półce. 

I co z tego ? Naprawdę nie wiem i co tobie w tej chwili chodzi ? Myślałam, że to forum o uprawie marihuany a nie o teoriach spiskowych.

Nie lubisz nawozów Advanced Nutriens,  i dobrze, koniec tematu.

A swoją drogą zaśmiecasz chłopakowi fotorelacje postami co nie wnoszą niczego do tematu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie chodzi o teorię spiskowe i o konkretną firmę, po prostu mówię że można mieć to samo za ułamek ceny tylko trzeba pomyśleć i tak to jest pomoc w uprawie i jest to częścią forum. Skoro tego nie potrafisz zrozumieć to już nie moja sprawa.

Przypominam że forum jest dyskusyjne, nie rozumiesz, nie podoba się... Nie czytaj... Proste. 

Edytowane przez gigit
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To prawda że nawozy można sobie samemu mieszać z proszków dostępnych na chociażby alledrogo za ułamek ceny... w poprzednim sezonie robiłem tak na out... :rasta2: ale myślę że warto przenieść temat na czat albo założyć osobny temat? i po co te kłótnie? MJ powinna łączyć, a nie dzielić :puff: 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+