Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

Robota pierwsza klasa,  fajnie się czytało, oglądało i myślało jakie smaczki wyszły hehe!ja jeszcze mam bardzo dużo nauki przed sobą ale dobrze ze jest ktoś chętny do pomocy z doświadczeniem dziękuję i pozdrawiam!

Ps. 

 Kwiaty maja się dobrze wręcz  bardzo (ale to moja opinia;]), odpukac;)  dziś  dostaną wodę a za 3dni wodę z jedzonkiem ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie kolega dał mi jakiegoś ale nie dosłał mi zdjęcia z etykieta żebym mógł poczytać i jutro się dowiem co to jest i będę czytał ? a nie wystarczy np tylko sam nawóz kompletny na potrzeby kwitnienia? Co dokładnie daje większe topy czy o co chodzi? 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i gitara ? to jutro będę wiedział co to jest co mi dał ? dzięki za informacje, aha a mozna to mieszać z nawozem i dawać na raz czy osobno np jeden dzień ta odżywka a drugi ten buster,  a może zależy od rodzaju i jest np nie "" mieszalny" z innymi nawozami  ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aha tak to nawóz od plargon czyli mówisz że za słaby i trzeba coś dodać do niego? Ten buster mam i jakiś inne nawozy od niego ale jutro będę miał zdjęcia i informacje to się odezwę z zapytaniem.  A jak nie to kupię coś co będzie trzeba ? pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+