Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

Okej tak zrobię czyli nie zrobię ? kupię nowe to co trzeba pk 13-14? Czy coś innego polecicie tylko że jestem w Holandii i potrzebuje informacje  cos w stylu pk 13-14 itp bo tu pewnie inaczej się nazywa i łatwiej tak będzie mi to wyszukać ? dziękuję za pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z azotem w razie czego jak by potrzebowały azotu to coś masz. Jeśli masz cal mag to tylko pk 13/14 jakieś czy coś w tym stylu, za granicą też się tak zwie bo to po prostu phosporus-potassium 13/14. Wiesz możesz kupić w sumie byle co i byle jaki nawóz byle by nie miał dużo azotu czyli n a dużo fosforu i potasu czyli p i k właśnie. Same pk tylko powinno się dawać już jak kwiaty są więc koniec końców nie jest to typowy nawóz na całe flo a raczej na jego końcówkę no może od połowy... 

Np stosunek npk żeby był przykładowo 3-6-6 i do tego pk jakieś albo możesz kupić coś mineralnego z npk np 6-10-10 (swoją drogą takie stezenie by wychodziło jak by łączył bio grow-a z bio bloomem). Opcji jest wiele. Zależy od Ciebie czego oczekujesz ile chcesz wydać itp itd.  To z butelkowanych/w plynach. Albo możesz tak jak Triskele wziąć "sypane" tylko tu już trzeba raczej ec bo co by nie było to te nawozy sypane są w h*j mocne. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up date.  53dzien życia 29flo. 

Dziś zamówię tn nawóz pk 13-14. Niby jestem w Holandii a znaleźć nie łatwo od ręki tylko przez wysyłkę,  znalazłem jeden al  gościu chciał 35e za litr a tu normalnie okolo10/12e za litr tak że zrezygnowałem i zamówię po pracy i myślę że akurat do środy przyjdzie,  kwiat będzie wtedy miał miesiąc flo ponad więc myślę że już normalne będę mógł go używać.  Pozdrawiam miłego dnia.  Aha po pracy dodam jeszcze dwie fotki bo znalazłem dwie dziwne plamy na liściach i nie wiem od czego to może wy mi pomożecie.  Tak to wygląda na dziś. Pozdrawiam i miłego weekendu!! 

 

 

IMG_20190328_190335.jpg

IMG_20190328_190342.jpg

IMG_20190328_190409.jpg

IMG_20190328_190624.jpg

IMG_20190328_190511.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Znalazłem dziś takie liście (sa one pod siatka, nad siatka wygląda to ogólnie zdrowo) ? i nie bardzo wiem o co Chodzi...  Jutro wyciągnę je z boxa, przeglądane porządnie i porobię więcej zdjęć

IMG_20190330_210423.jpg

Jutro przeczytam mam trochę na głowie bo się przeprowadzam i mało czasu ogólnie na wszystko. Pozdrawiam miłego wieczoru 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+