Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

Spróbuj zrobić zdjęcie dolnych partii liści.

Przejrzyj sobie fotorelacje, nie wszyscy gola dół roślin tak jak ja. Zobaczysz że też mają żółte dolne liście, to normalny proces.

Normalnie przy treningu SCROG wycinasz wszystkie liście które znajdują się poniżej siatki, wiem masz automaty ale niektórzy growerzy też robią pruning automatów.

Popatrz jak to u mnie wygląda:

 

 

20190304_110107.jpg

Edytowane przez Triskele
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

55dzien życia, 31flo

Takie zdjęcia udało mi się zrobić dziś.  ogólnie wygląda to dobrze ? myślałem że jest gorzej z tymi liśćmi.  X faktem pozdrawiam jutro przeprowadzka.  Więc liczę że będzie okej ?

Ps u Ciebie czysciutko fajnie ja na następnym postaram się zrobić  wszystko chodź o połowę lepiej niż teraz ?

IMG_20190331_165940.jpg

IMG_20190331_165829.jpg

IMG_20190331_165841.jpg

IMG_20190331_165902.jpg

IMG_20190331_165834.jpg

IMG_20190331_165820.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam nie odzywałem się bo zajęty byłem przeprowadzka.  Dziś zamówiłem plargon pk 13-14 i big buda co Mi przesłałaś.  Bo faktycznie słabo puchną jak do tej pory ? a na mniejszym kwiecie te długie preciki które były mleczne do tej pory  już robią się brązowe. Ale nie wiem czy to jest wyznacznikiem zbiorów czy te malutkie włosy na topkach,  liściach iitp 

Edytowane przez Bartku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale zastanawiam się bo z tego co sie dowiadywalem czytałem to około 85dni łącznie trwa cały proces.  Dzis jest 59dzien życia i kurde jak tak to będzie wyglądało to będzie tego mało ? mam jeszcze około 30+- będzie lepiej czy nie będzie?  Dużo pomagają te pk i big bud w tworzeniu kwiatów? 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hihihi:) naprawdę wierzysz, że jak producent nasion pisze, że roślina kwitnie 8 tygodni to prawda ???

No tak, młody, przystojny i naiwny ?

no koniec , żartów Teraz będzie poważnie. Jeśli producent pisze 9 tygodni kwitnienia, to znaczy że w idealnych warunkach, przy idealnych nawozach roślina może dojrzeje  po 9 tygodniach. Poczytaj fotorelacje, hmmm .... dodaj do tego 4 tygodnie jeśli chcesz mieć mleczne trichomy ?

lubisz zakupy? Bo ja uwielbiam, kup sobie lupę albo mikroskop na USB do komputera. W pewnym momencie ( 8 tygodni ? Chyba ) musisz zacząć obserwować kwiaty ale potrzebujesz do tego lupę. Od tego jaki lubisz haj,  Ścinawa roślinę jak ma mleczne albo bursztynowe trichomy. To, że te białe słupki robią się brązowe to nic nie znaczy. Mogłeś dotknąć przez przypadek i dlatego są brązowe a może po prostu starsze kwiatki przekwitaja, w każdym razie to nie problem.

PK i big bud pomoga roślinie wytworzyć większe topy. 

Nie wiem, czy już pisałam, mój pierwszy grow był w Holandii Northen Lights, porażka:)

Nawozy podstawowe wystarcza, ale przecież dobrze nie wystarczy jeśli można mieć lepiej???

Ja planuje następny grow na tych nawozach co mam plus boostery z advanced  nutrients, nie wydatkiem oczywiście:)

https://www.advancednutrients.com/products/root-mass-expanders/

We wszystkich rankingach mają jedne z pierwszych miejsc.

Który to dzień flo? 

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do advance moim zdaniem robia robote ja cisne na nich juz ktorys raz z kolei. A co do gotowosci roslin to faktycznie duzo zalezy od warunkow. Mi pod cobami ostatnie dw grow doszly praktycznie tak jak producent podawal czyli okolo 8tydzien flo. Wszedzie mleko i bursztyny. Chociaz i tak moim zdaniem za mocne wyszlo teraz indici tne jak sa mleczne

A co do tego mikro jest mozliwosc spiecia tego z smartphonem? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+