Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

8 minut temu, gigit napisał:

Ludzie, wierzycie w te nawozy jak bolkowi że nie donosił.....

Nie, nie wierze ale chce spróbować.

Chociaż miałam cookies na big budzie i mam dobry wynik ? chociaż może to zadziałał mój urok osobisty ?

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Triskele napisał:

Advanced Nutriens

To chyba najbardziej pazerny producent nawozów. 

Bigbud 0-1-3 odrobinę p2o5 i k2o, reszta to głównie woda i jeszcze takie pieniądze za to chcą. Gdyby nie to że dostałem 250 (przy okazji sprawdzę czy faktycznie takie rezultaty daje) to nie kupił bym go 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Triskele dziękuję Ci bardzo za info!!  Co do opisu na stronie,   właśnie nie dokonca myślałem że ta informacja dla amatora jest prawdziwa(dla fachowca,  tak jak mowisz,  jest to możliwe). Piękne zdjęcia,  ja musze sobie kupić taki sprzęt hehe :)  czekam na dostawę i zaczynam dodawać im to, tylko nasuwa  mi się pytanie czy lac odrazu pełna dawkę,   a może jakoś inaczej? :)   pozdrawiam z fartem.! 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, gigit napisał:

To chyba najbardziej pazerny producent nawozów. 

Bigbud 0-1-3 odrobinę p2o5 i k2o, reszta to głównie woda i jeszcze takie pieniądze za to chcą. Gdyby nie to że dostałem 250 (przy okazji sprawdzę czy faktycznie takie rezultaty daje) to nie kupił bym go 

Plagron green sensation tez jest drogi, producenci żerują na ludzkiej naiwności, trudno coś przyzwoitego wybrać:) 

Każdy ma swoją opinię, to samo z moimi nawozami od Green House,  ja jestem zadowolona a na jakimś forum czytałam że ludzie nie daliby 2 centów za nie. Ja mam taką samą opinię o biotabs.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skład

 

Roztwór nawozów NPK (0-9-10). 9% rozpuszczalnego w wodzie pentatlenku fosforu (P2O5) i 10% rozpuszczalnego w wodzie tlenku potasu (K2O).

Porównywać big buda do Green sensation? Trochę głupie. To tak jak by porównać chleb ze smalcem do chleba z sałatą pomidorem szynka i ogórkiem ;] 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+