Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Serio nie widzisz zmiany? Bo ja na pierwszy rzut oka widzę że będzie żyła i już się rozwija. A tym żółtym się nie przejmuj. Będziesz miał dwie bo ta już wypuszcza właściwe ? 

No chyba że to tak tylko wygląda bo inny kąt zdjęcia ale nie wydaje mi się. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 3 nowej

Fajnie się rozwija podana dzisiaj sama woda. 

Ta wyrwana wygląda dobrze i wypuszcza kolejne pieterko. 

Temperatura utrzymuje się na poziomie 30°C / + - 1°C

Pytanko jak mam zmieścić dwie doniczki 7l w tym boxie czy nie wystarcza doniczki 5l.?

IMG_20190314_094419.jpg

IMG_20190314_094423.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, kapek napisał:

Doniczki mogą być 5L, ale rośliny będą mniejsze. Już te 7L jest na styk. Mikoryzę dodałeś? Temperatura raczej zbyt wysoka, na granicy. Zejdź ze 3-4 stopnie i będzie idealnie  

Z temperatura więcej nie dam rady zejść po wyjęciu filtra było 27°C ale potem wzrosła do 30 i tak zostało. Bym dał te 7l ale nie mam tyle miejsca w boxe Box ma 40x40 a donica 7l ma ponad 20cm szerokości więc dwóch nie wcisne. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może znajdziesz jakieś węższe a wyższe i/lub bardziej kwadratowe/prostokątne niż okrągłe. Dorzuć tam jakiegoś mieszaka albo dwa, i tak będziesz za jakiś czas musiał to zrobić. Jak powietrze będzie rozprowadzane równomiernie w boksie to i temperatura może się obniży.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, kapek napisał:

Może znajdziesz jakieś węższe a wyższe i/lub bardziej kwadratowe/prostokątne niż okrągłe. Dorzuć tam jakiegoś mieszaka albo dwa, i tak będziesz za jakiś czas musiał to zrobić. Jak powietrze będzie rozprowadzane równomiernie w boksie to i temperatura może się obniży.

Mam wentylator mieszajacy 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+