Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Pavlos

User
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. 41/52 Jak widać ładnie lecą w górę według mnie fajnie i zdrowo wyglądają i już się zbytnio nie przejmuje temperatura po tym ja napisał @michal_obo wsumie racja a nie widać na roślinach nic żeby było im za gorąco.😊
 2. Mam pytanie bo ogólnie to w boxie mam 32°C na roślinach nie widać żadnych oznak żeby było za ciepło czy coś ale bym ją trochę obniżył tak do 26-28°C. Macie może jakieś pomysły jak obniżyć temperature.?
 3. Wątpię że temperatura podskoczy bo jak robi się cieplej na dworzu to w pomieszczeniu gdzie stoi Box robi się chłodniej teraz jest 23°C. A stacje pogodowa kupię na następnego growa no narazie nie mam budżetu.
 4. 37/48 Ogolnie to po wystawieniu tej miseczki z wodą o po podaniu Bio-Bloom wszystko wygląda dobrze listki się wyptistowaly i według mnie wygląda zdrowo.
 5. W boxe mam 30-33°C a wilgotności nie mam jak zmierzyć bo nie mam higrometru. Dałem wiatrak mieszajacy pod lampę żeby wiał w nią. A co do tych szmatek itd. To w poprzedniej uprawie mi pisali i wiem że to zły pomysł bo będę się rozwijać bakterie i grzyby więc mam tylko miseczkę z wodą.
 6. Tylko ja mam już orzekaczine na fazę flo 12/12 i się zastanawiam bo w poprzedniej uprawie mi pisali ze będą się rozwijać bakterie i grzyby.
 7. Zrobiłem zdjęcie jednego ale parę liści tak wygląda teraz wstawiłem miseczkę z wodą do boxa
 8. Wstawiłem do boxa mała miskę z wodą z wyregulowanym ph. Ale czy nie będą się rozwijać bakterie i grzyby.?
 9. A macie jakieś pomysły jak podnieść poziom wilgotności.?
 10. Jakieś pomysły co to może być z liśćmi.?
 11. 35/46 Mianowice dzisiaj podlałem mała ilością wody idą ładnie w górę i wygląda zdrowo tylko niektóre liście zawijajace się w górę i nie wiem czego to moze być powodem jakieś propozycje.?
 12. 33/44 Moim zdaniem to wszystko wygląda okej liście się fajnie podniosły i nie widać nic co by mogło martwić.
 13. 31/42 Dzisiaj Przelaczylem już na 12/12 wszystko wygląda dobrze w niedzielę dam zdjęcia.
 14. 30/41 A więc dzisiaj to wygląda lepiej liście się podniosły oprucz niektórych. Nic nie podlałem z powodu że wczoraj je Podlewalem.
 15. Mam taką nadzieję bo te opadniete liście mnie trochę martwią ale zobaczę jutro, dam upa jutro i zobaczymy co będzie mam nadzieję że będzie lepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+