Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Pavlos

Completed growlog
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. 82/93 Ta wyrwana wygląda dobrze nie ma żadnych niedoborów. Ale nie wiem co jest z tą młodszą bo coraz więcej liści robi się rzoltych więc nie wiem czy jej nie scinac?
 2. wydaje mi sie ze te brazowe koncowki i zółte przebarwienia to przelanie rosliny i brak azotu . i mam pytanie czy jak podleje bio-bloom 2ml/1,5l i do tego bio-grow 2ml/1,5l razem to wyjdzie 4ml/1,5l czy dostarcze im azot.?
 3. 75/86 Dzisiaj zostały podlane woda z Bio-Bloom 5ml/1,5l. Liście robią się żółte ale wydaje mi się że to przez wiek rośliny ale nie wiem dokonać bo górne liście maja takie żółtawe plamy.
 4. 69/80 Dzisiaj zostały podlane woda z wyregulowanym ph jak narazie nie ma problemów i czuć już dosyć intensywnie zapach. Założyłem filtr węglowy ale nie wiem czy nie będzie za wysoka temperatura przez filtr bo obecnie mam 32°C i nie wiem czy nie pod skaczy do 40°C. Jak myślicie będzie temperatura podskoczy czy zostanie taka sama.?
 5. Tak się zastanawiam czy się martwić czy nie od czego to moze być suche końcówki liści. Wydaje mi się że to niedobór azotu.?
 6. 65/76 Mały up podlane po 500ml samej wody. Ta wyrwana poszła jescze troszkę w górę i ogólnie to nie ma żadnych problemów. A wy co sądzicie.?
 7. Wiem wiem ale wszystkie żółte liście szybko odpadły więc postanowiłem jes wyrwać.
 8. 62/73 Po wyrwanie wszystkich żółtych liści już żadne się nie pojawiają tylko fajnie puchna. Jak narazie bez żadnych problemów. ? VID_20190513_115819.mp4
 9. Chodziło mi o tajie liście wszystkie to są dolne o te większe się tak nie martwię bo to chyba z powodu że to stare liście a te mniejsze to z dolnych odrostów ale wydaje mi się że robią się żółte z powodu że nie dociera do nich światło. A wy jak myślicie.?
 10. 56/67 Zostaly dzisiaj podlane bio Bloom 4ml/2l. Nie widać żeby miały jakieś niedobory ale niektóre dolne liście robią się żółte ale się zbytnio nie przejmuje bo to stare liście o to chyba dla tego ale wydaje mi się że stoją w miejscu bo coś nie rosną.jakies porady?
 11. Jakie blaszki bo zbytnio nie rozumiem o co chodzi a wilgotności nie mam jak zmierzyć.
 12. 51/62 A więc jak widać fajnie się rozwijają wczoraj podlane sama woda, jak narazie nie ma żadnych problemów.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+