Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Poliszynszyl

Completed growlog
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Poliszynszyl last won the day on December 20 2019

Poliszynszyl had the most liked content!

Community Reputation

20

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Wybacz już poprawione z ziemią;) Canna proffesional Ja obniżam octem każda uprawę i pierwszy raz mi się dzieje tak z rośliną. Więc pytam:) Mokro nie mają leje mało nie są przelane bo były by objawy przelania. Poza tym chyba nie wiesz jak wygląda przelana ziemia...
 2. Czołem narodził mi się problem więcej na zdjęciu. Aktualnie mam 3 mazary jeden bez objawów dwa z objawami w pierwszych dniach(dwa dni) pH wody w nawilżaczu nie było kontrolowane więc mogło mieć i 8ph obecnie w normie między 5.5 do 6.5 pH. Opis warunków: Ziemia canna proffesional Nasiona auto mazar od dutch Passion Podlewane woda o pH 6 odstaną 24 godziny ( mierzone pH obniżane octem) Wilgotność 67% (pH 6.1) Temperatura 26 stopni Lampy włączone 24/h od 6 dni dziś przełączam na 18/24 Nie Lane żadne nawozy tylko woda.
 3. Będę śledzić sam mam 3 auto mazar można wiedzieć jakie wymiary ma twój box?
 4. Witajcie:) nikt się nie obraża tylko mam ograniczony czas obecnie. Cóż powiedzieć mam wam moi drodzy materiał klepie a że nie doszły bo owszem mogły spuchnąć bardziej byłoby więcej palenia:) Ale ja się moi drodzy uczę owoce powinno się zbierać dojrzałe tu trochę lipa ale co zrobić płakać nie będę obecnie posadzone nowe rośliny już na nowym miejscu:) ale dalej w starym boxie bo żona nie pozwoliła kupic Większego więc tym razem potrzymam wszystkie do oporu. Ale i tak wam powiem że nie żałuję:) przy tej uprawie nauczyłem się w końcu poprawnie opiekować roślina wiem że nie wolno jej miziac że akurat moja odmiana lubi więcej nawozów. Co do sativy posadzę jak znajdę jakąś odmianę:) Poza tym to dziękuję wszystkim którzy pomogli mi w tej uprawie a najbardziej @Dzik który pomógł wyregulować wentylację w boxie😂 żona do dziś się z tego śmieje...
 5. Lupa 60x z światełkiem ☺ i owszem mogły jeszcze postać ale nie jestem palaczem co potrzebuje Bóg wie jakiego palenia:) Bardziej liczę na haj nie wbijający W kanape lecz na taki gdzie można po nim funkcjonować(pomaga mi w nerwicy) czasem również się zdarzy że goście zapalą i wole mieć śmieszna imprezę niż stypę na kanapie. A poza tym i tak każdy woli ciastka. Robią prawdziwą furorę więc nadal pozwól , że pozostanę przy swojej racji.
 6. Cześć rośliny żyły 51 dni. rośliny ścięte mokrego wyszło około 170 uważam to za dobry wynik:) część się suszy cześć poszła na masło,a wyszło go 530 gram:) Palenie w smaku ehh szkoda gadać ale nie taki był cel. Moc jest dobra odpowiednia do GTA5 jazda zdecydowanie lepsza wzrok się wyostrza a napięcie się zmniejsza. Właśnie wchodzą ciastka więc mogą już być głupoty więc zdjęcia.
 7. Czołem szukam przepisu na zastosowanie korzenia konopi do maści. Czytałem że pomaga w kolce( u dzieci) i w stanach zapalonych. Opis jest ale już jak to przygotować nie ma albo nie umiałem znaleźć. Więc szukam dobrej duszy która podzieliła by się przepisem.
 8. Nie każde mają dobre... ale to zależy jak trafisz:) ja od nich mam 3 odmiany lowryder 2 auto( marne geny nawet nie kiełkuje) speed+auto dobre geny dobrze rodzi i wybacza naprawde wiele błędów blueberry już mniej wyrozumiała. I mały upek bo jest czas już na to. Dziś dzień 19/27 Flo rośliny ogólnie 3x speed w tym jeden podgryzony idą na masło do dwóch tygodni trichomy mleczne dziś dostały sama wodę i tak do końca swego życia. Ładnie oszronione pachną już bardzo ładnie. Blueberry (lewy dolny róg) jeszcze podtrzymam do oporu bo to roślina testowa a póki co dostała nawozy powiększyłem dawkę o połowę bo najwidoczniej tego potrzebuje. Następne podanie już będzie normalnie.(1ml green sens/5ml Terra bloom)
 9. A mi to wygląda na deficyt manganu. Ewentualnie lejesz go w nawozach ale coś go blokuje. Miałem Takie coś na pomidorach w zeszłym roku tyle że mi się odrazu robila martwica.
 10. Podstawą jest czytanie tak jest tego dużo ale bez wiedzy to nawet szkoły ukończyć nie można więc musisz się ciągle edukować. Nie można liczyć na pomoc innych bo każdy ma swoje sprawy. To z własnych obserwacji:) A box zależy od wymiarów (ilość miejsca jakie masz) ja mam obecnie growspec i narazie dobrze jest. Lampa to kupny LED 120w na 4 krzaki daje rady (box60x60) wentylator z filtrem w każdym sklepie dobierzesz każdy jest praktycznie taki sam jedynie wydajność się liczy ja mam 280m3/h a wentyl słabszy. Temat rzeka o zamawianiu na "siebie" nie znam przypadku aby do kogoś policja wjechała ale lepiej nie kusić losu polecam paczkomat albo na zioma. Co do automatyki nie wiem nie znam się są autopoty ludzie chwalą ale nie działa to na zasadzie co ty myślisz że laptop i jak Bond podlewasz 🙂 a jest poprostu baniak na wodę z nawozem i roślina dostaje co jakiś czas dawkę( jak się mylę proszę poprawić) A co do wyniku 30 g to wyciągniesz na luzie jak nie będziesz oczywiście ja molestował jak ja przy pierwszej roślinie. Choć i wtedy nie było złego wyniku.
 11. Czołem dziś 19/19 flo rośliny podlałem litrem. W między czasie wypiły po około 2l wody. Kwiatostany formują już się coraz lepsze liście łapie już lekki szron. Speed obecnie rozwija się dobrze choć blueberry ma jakby bardziej zbite kwiaty i jest ich więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+