Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Marcus90

User
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marcus90 last won the day on May 11 2019

Marcus90 had the most liked content!

Community Reputation

6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę się doszkoliłem i teraz mi wstyd za powyższe pytanie:) także przepraszam. Nastąpiła całkowita zmiana koncepcji. Postawiłem na LED. Jak wiatry będą pomyślne ruszam z tematem w ten weekend. Wish me luck?
 2. Pytanko techniczne jeszcze - bo na starość mam różne dziwne pomysły i chciałem jedną sztukę postawić oddzielnie poza samym boxem "na parapecie". Ale dobrze byłoby dodać do tego jakieś wspomagające oświetlenie LED np lampkę stojacą by poza samym słońcem wpadającym przez okno jednak dostarczyć trochę lumenów. Ktoś próbował takiego pomysłu? A jeśli tak możecie zaproponować taki sprzęt? Chętnie zdam fotorelacje z eksperymentu.
 3. To tak obserwując growlogi myślę, że przy powierzchni 0.81 m2 i co najważniejsze jako totalny laik na pierwszy rzut zrobię 9 szt po te 0,3x0,3 na sztukę. Szkoda by było żeby np całą 16 szlag trafił;p jak pierwszy pójdzie dobrze, to będę kombinował z następnymi. Thx Panowie. Będę się odzywał wraz z progresem.
 4. Oks. Dzięki za szybkie odpowiedzi. Wiesz może ile na taką powierzchnię wchodzi doniczek 6-9l? (chodzi mi o optymalny stosunek powierzchni i oświetlenia niż wymiary samych doniczek)
 5. Rozumiem. Czyli celować w wyższy box. To w takim razie jestem skłonny wziąć DARKSTREET 90 R3.00 (wymiary 90x90x170cm). I prosiłbym o pomoc -> te same pytania odnośnie nowej powierzchni czyli 0.81 m2.
 6. Witam wszystkich! Jestem nowy na forum i to mój pierwszy post także dzień dobry:) Od razu z grubej rury bo inspirując się Waszymi działaniami jestem w trakcie kompletowania sprzętu. Chciałbym założyć w ciągu miesiąca-dwóch pierwszego growloga i mam prośbę o pomoc w doborze growboxa o wymiarach 90x60x98 DARK PROPAGATOR 90 R1.50, który wydaje mi się najlepszy do chłodnego nieocieplonego garażu plus lampa HPS bo na LEDy nie będzie mnie stać (i będę potrzebował ciepła). 1. Czy taki box będzie ok na panujące warunki? 2. Czy na box o takiej powierzchni (0.6 m2) lampa 250W będzie wystarczająca czy może lepiej 400/600 W w stosunku do np. 6 doniczek 9l? Chciałbym, by maksymalnie wykorzystać powierzchnię boxa. Co do reszty ekwipunku to siędzę na forum już kilka dni i mniej-więcej wiem co będzie potrzebne ale o tym w growlogu. Bardzo proszę o wskazówki. Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+