Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl

panpestka.pl

Użytkownik
  • Content Count

    22
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Hej firma która robi te pestki robi też dla kilku dużych breederów. Niektórzy z klientów są w szoku, że z 100 czasem wyjdzie 101 świeże i dobre geny. Z femek na pewno możemy polecić chemdawg i gorille ale też critical kush i cheese xxl dają rade pięknie się prezentują w klaserze kolekcjonerskim
  2. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dziś dodaliśmy 3 nowe odmiany feminizowane do naszej stajni, 2 klasyki i 1 nowy gen. Polecamy sprawdzić 😉 Super Skunk - https://panpestka.pl/product/super-skunk-4/ Gorilla Zkittlez - https://panpestka.pl/product/gorilla-zkittlez/ Northern Light - https://panpestka.pl/product/northern-light-4/ pozdro!
  3. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dodaliśmy 2 nowe odmiany Pan Pestka Crew. Tym razem coś dla wielbicieli automatów oraz klasyków🌱 Auto Jack Herer - https://panpestka.pl/product/auto-jack-herer-2/ Auto Super Skunk - https://panpestka.pl/product/auto-super-skunk/ pozdrawiamy
  4. Siemanko mamy do rozdania 25 nasion z https://panpestka.pl/manufacturer/pan-pestka-crew/ Żeby wziąć udział w konkursie trzeba wysłać zdjęcie swoich krzaków w fazie kwitnienia z kartką z napisem panpestka.pl + nick z forum. 5 pierwszych osób zgarnia nagrodę Forumowicze którzy wygrają mogą sobie wybrać 5szt nasion ze stajni Pan Pestka Crew 😉 Wysyłka: Tylko na terenie Polski, do wyboru list polecony, kurier inpost lub paczkomat inpost (wystarczy podać email lub telefon na pw) ewentualnie można pisać do nas mailem -> sklep@panpestka.pl lub na czacie na stronie. POWODZENIA ! Konkurs przeznaczony jest tylko dla pełnoletnich użytkowników. Osoby dodające zdjęcia oświadczają, że nie były one robione w kraju w którym hodowla jest nielegalna.
  5. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dodaliśmy dziś 3 nowe odmiany z Pan Pestka Crew 2 Automaty i 1 Sezonówkę. Polecamy sprawdzić te klasyki 🌱 Auto Lemon Haze https://panpestka.pl/product/auto-lemon-haze/ Auto OG Kush https://panpestka.pl/product/auto-og-kush/ Bruce Banner x White Russian https://panpestka.pl/product/bruce-banner-x-white-russian/ pozdro
  6. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Siemanko dziś dodaliśmy kolejny odmiany ze stajni Pan Pestka Crew 2 odmiany automatyczne i 1 sezonową. JEST MOC ! panpestka.pl/product/auto-girl-scout-cookies/ panpestka.pl/product/auto-nl-x-big-bud panpestka.pl/product/gorilla-glue/ pamiętajcie o promocji dla forumowiczów trawka.org za każde zamówienie powyżej 100 zł (bez kosztów wysyłki) dajemy 5x Punk Devil Auto w gratisie lub 3x Critical od Royal Queen Seeds. Trzeba dopisać w uwagach do zamówienia "trawka.org" oraz wybrać jedną z opcji pozdro!
  7. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dodaliśmy dwie ciekawe odmiany sezonowe od Pan Pestka Crew 😉 Chemdawg - https://panpestka.pl/product/chemdawg-ppc/ Pure Haze - https://panpestka.pl/product/pure-haze/ wkrótce dodamy kolejne 🙂
  8. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dla spóźnionych outdoorowców polecamy automaty dwu miesięczne 🌱 panpestka.pl/product/auto-amnesia-xxl/ panpestka.pl/product/auto-cream-candy/ panpestka.pl/product/auto-grapefruit/ panpestka.pl/product/auto-skunk-1-2/ panpestka.pl/product/auto-pineapple-express-2/
  9. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Siema, dodaliśmy 2 nowe ciekawe odmiany z Pan Pestka Crew Auto Pineapple Express - https://panpestka.pl/product/auto-pineapple-express-2/ Auto Critical - https://panpestka.pl/product/auto-critical-2/ zapraszamy na zakupy ?
  10. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Polecamy 4 nowe produkty w sklepie www.panpestka.pl Dwie odmiany z Pan Pestka Crew i dwie z Royal Queen Seeds. Auto Grapefruit - https://panpestka.pl/product/auto-grapefruit/ Auto Skunk #1 - https://panpestka.pl/product/auto-skunk-1-2/ Purple Queen - https://panpestka.pl/product/purple-queen/ Fat Banana - https://panpestka.pl/product/fat-banana/ pamiętajcie żeby pisać, że jesteście z forum trawka.org - wtedy na pewno załapiecie się na jeszcze większe gratisy ;-) pozdrawiamy
  11. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Siemanko ;-) dla wszystkich użytkowników forum trawka mamy ciekawą promocje dla zamówień powyżej 100 zł (nie licząc przesyłki) dorzucimy 5 nasion Punk Devil Auto - https://panpestka.pl/product/punk-devil-auto/ W koszyku trzeba wpisać w polu "uwagi do zamówienia" -> trawka.org udanego sezonu !
  12. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dziś dodaliśmy 3 nowe produkty do Pan Pestka Crew w super cenach Critical XXL (Fem) - https://panpestka.pl/product/critical-xxl/ Auto Mazar - https://panpestka.pl/product/auto-mazar-2/ Auto Amnesia - https://panpestka.pl/product/auto-amnesia-xxl/ Jak byście chcieli ponad 100 nasion to piszcie do Nas - zrobimy najlepszą cenę ! pozdro i zapraszamy
  13. panpestka.pl

    3.jpg

    powodzenia ziom !:)
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+