Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com ganjafarmer.com.pl

panpestka.pl

Użytkownik
  • Content Count

    17
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dodaliśmy dziś 3 nowe odmiany z Pan Pestka Crew 2 Automaty i 1 Sezonówkę. Polecamy sprawdzić te klasyki 🌱 Auto Lemon Haze https://panpestka.pl/product/auto-lemon-haze/ Auto OG Kush https://panpestka.pl/product/auto-og-kush/ Bruce Banner x White Russian https://panpestka.pl/product/bruce-banner-x-white-russian/ pozdro
  2. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Siemanko dziś dodaliśmy kolejny odmiany ze stajni Pan Pestka Crew 2 odmiany automatyczne i 1 sezonową. JEST MOC ! panpestka.pl/product/auto-girl-scout-cookies/ panpestka.pl/product/auto-nl-x-big-bud panpestka.pl/product/gorilla-glue/ pamiętajcie o promocji dla forumowiczów trawka.org za każde zamówienie powyżej 100 zł (bez kosztów wysyłki) dajemy 5x Punk Devil Auto w gratisie lub 3x Critical od Royal Queen Seeds. Trzeba dopisać w uwagach do zamówienia "trawka.org" oraz wybrać jedną z opcji pozdro!
  3. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dodaliśmy dwie ciekawe odmiany sezonowe od Pan Pestka Crew 😉 Chemdawg - https://panpestka.pl/product/chemdawg-ppc/ Pure Haze - https://panpestka.pl/product/pure-haze/ wkrótce dodamy kolejne 🙂
  4. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dla spóźnionych outdoorowców polecamy automaty dwu miesięczne 🌱 panpestka.pl/product/auto-amnesia-xxl/ panpestka.pl/product/auto-cream-candy/ panpestka.pl/product/auto-grapefruit/ panpestka.pl/product/auto-skunk-1-2/ panpestka.pl/product/auto-pineapple-express-2/
  5. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Siema, dodaliśmy 2 nowe ciekawe odmiany z Pan Pestka Crew Auto Pineapple Express - https://panpestka.pl/product/auto-pineapple-express-2/ Auto Critical - https://panpestka.pl/product/auto-critical-2/ zapraszamy na zakupy ?
  6. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Polecamy 4 nowe produkty w sklepie www.panpestka.pl Dwie odmiany z Pan Pestka Crew i dwie z Royal Queen Seeds. Auto Grapefruit - https://panpestka.pl/product/auto-grapefruit/ Auto Skunk #1 - https://panpestka.pl/product/auto-skunk-1-2/ Purple Queen - https://panpestka.pl/product/purple-queen/ Fat Banana - https://panpestka.pl/product/fat-banana/ pamiętajcie żeby pisać, że jesteście z forum trawka.org - wtedy na pewno załapiecie się na jeszcze większe gratisy ;-) pozdrawiamy
  7. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Siemanko ;-) dla wszystkich użytkowników forum trawka mamy ciekawą promocje dla zamówień powyżej 100 zł (nie licząc przesyłki) dorzucimy 5 nasion Punk Devil Auto - https://panpestka.pl/product/punk-devil-auto/ W koszyku trzeba wpisać w polu "uwagi do zamówienia" -> trawka.org udanego sezonu !
  8. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Dziś dodaliśmy 3 nowe produkty do Pan Pestka Crew w super cenach Critical XXL (Fem) - https://panpestka.pl/product/critical-xxl/ Auto Mazar - https://panpestka.pl/product/auto-mazar-2/ Auto Amnesia - https://panpestka.pl/product/auto-amnesia-xxl/ Jak byście chcieli ponad 100 nasion to piszcie do Nas - zrobimy najlepszą cenę ! pozdro i zapraszamy
  9. panpestka.pl

    3.jpg

    powodzenia ziom !:)
  10. Hej witam was po weekendzie Oto laureaci konkursu na darmowe Punk Devil Auto 1Chory Królik 2 Murkymurloc 3 czr1983 4 GrowLike! 5 Dzik 6 Milosnik konopi
  11. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    hej, tak wszystko mamy w oryginalnych opakowaniach. Poza nasionami panpestka - to pakujemy sami. pozdro
  12. panpestka.pl

    panpestka.pl - Ruda Śląska

    Masz racje. Znajomy nam ogarniał fora ostatnio. Zdecydowanie zmieniamy nasz opis ps: trochę off topic ale grałeś w wowa ?;) podobno serwery z classica chcą dadać
  13. Witamy i dziękujemy za zgoszenie ChoryKrólik. Jednocześnie zachęcamy innych do udziału ponieważ konkurs zakończy się 15.02.2018 roku, więc śmiało!
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+