Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Siemka wszystkim 😉 

nasiona:

3xpunk devil auto od Panpestka!

ziemia : 50%spotowej(pokrzywy i z pola kukurydzianego) i 50% kupnej 😉

nawozy : biobizz bloom na flo

donice prawdopodobnie 5/6l

Przeczytaj to zanim napiszesz wiadomości typu :

Powalony jesteś? Już outdoor?

nie nie jestem powalony wiem ze jeszcze nie powinno się 😉 ,ale te 3roslinki maja głównie posłużyć mi na przetestowanie tych spotów 😉 W byłym miejscu zamieszkania miałem przetestowanie spoty kilkuletnie 😄 Tutaj wydają się pewne, ale niezaszkodzi przetestowac .

cos więcej o roślinkach . DZISIAJ 23.03 położyłem je na waciki żeby wykiełkowały 😉 jak tylko wykiełkują przełożę je do „doniczek „ z butelek i wystawie za dom 😄 gdzie na noc będę je brał do domku 😉 

jak już troszke podrosną przełożę do docelowych dobić i na spota 😄 

jedno zapytanie do was 😕 nie mam możliwości skorzystania z komputera . Tylko telefon a nie mogę znalezc opcji żeby dodawać zdjecia do galeri . Ktoś pomoze? 9E235F63-59F9-446A-8619-E777EED7BFC7.thumb.jpeg.3debe2d323f5b4cd66a2d828e590c79e.jpeg

• Upvote 1

6 minut temu, Kaczusek napisał:

Tylko telefon a nie mogę znalezc opcji żeby dodawać zdjecia do galeri . Ktoś pomoze? 

wiem że jest problem z mobilnych, na dniach będzie aktualizacja skryptu może to poprawią. 

Sprawdź ten link: https://trawka.org/gallery/submit/?_new=1

7 minut temu, Kaczusek napisał:

50%spotowej(pokrzywy i z pola kukurydzianego) i 50% kupnej 😉

kupna to jaka ? Bo jak z marketu to najlepsza będzie czarnoziem spod pokrzyw, resztę olej

8 minut temu, Kaczusek napisał:

donice prawdopodobnie 5/6l

daj jak największe

3 minuty temu, Vito napisał:

wiem że jest problem z mobilnych, na dniach będzie aktualizacja skryptu może to poprawią. 

Sprawdź ten link: https://trawka.org/gallery/submit/?_new=1

kupna to jaka ? Bo jak z marketu to najlepsza będzie czarnoziem spod pokrzyw, resztę olej

daj jak największe

Dzieki! Zadziałał link 😉 

co do ziemi nwm dokładnie jeszcze 😉 muszę przejść się do kilku ogrodniczych i zobaczyc co maja 😄 . Jakieś dokładniejsze możesz polecić ze sklepów ? Co na nich powinno pisać albo coś ;)? Zawsze leciałem na Allmixie ale teraz nie mam jak go posiadać . Dopiero gdy w kwietniu/maju będę dorzucał na spoty kolejne 20roslin będą na allmixach 😉

Co do donic to postaram się jak największe! Chciałbym bardzo w ziemi ... ale brak możliwości 😕 spoty jakie jedynie tu mam to stare nieużywane pola od dawna .

Mały Update co do ziemi 😉

prawdopodobnie uda mi się zdobyć allmix biobizz

a donice będą 11l 

na outdoor śmiało można allmix ale do sadzonek polecam lightmix, czyli jak coś weź worek lightmixa a do dołków docelowych nasyp allmixa i będzie spoko 🙂 

Co polecam ? Glebę tanią, lightmixy co posiadają perlit (teraz większość dobry producentów). Ale na outdoor można szaleć, allmixy, guanomixy itd. byle by sadzonki robić w lightmixach aby korzenie mogły śmiało rozchodzić się po glebie. Baa czarnoziem spod pokrzyw jest najlepszy 🙂 Darmowy i wydajny...

Szukaj w growshopach, nie w ogrodniczych bo te często sprzedają glebę spod budowy marketu, byle by poszło, z zawartością piasku i wielu chemicznych nawozów których nie wypłuczesz...

28 minut temu, Vito napisał:

na outdoor śmiało można allmix ale do sadzonek polecam lightmix, czyli jak coś weź worek lightmixa a do dołków docelowych nasyp allmixa i będzie spoko 🙂 

Co polecam ? Glebę tanią, lightmixy co posiadają perlit (teraz większość dobry producentów). Ale na outdoor można szaleć, allmixy, guanomixy itd. byle by sadzonki robić w lightmixach aby korzenie mogły śmiało rozchodzić się po glebie. Baa czarnoziem spod pokrzyw jest najlepszy 🙂 Darmowy i wydajny...

Szukaj w growshopach, nie w ogrodniczych bo te często sprzedają glebę spod budowy marketu, byle by poszło, z zawartością piasku i wielu chemicznych nawozów których nie wypłuczesz...

jak pisałem Będę w donicach robił 😄 outdoor . Co do ziemi 😕 50litrowy worek na 50% uda mi się zamówić w przyszłym tyg . Jeżeli nie no to sadzonki będą musiały wyrosnąć w maluteńkich doniczkach wypełnionymi allmix (leżał z rok jakieś resztki 😉 . Jak się nie uda z zakupem ziemi to przekopie podwórko z tyłu gdzie ciagle pokrzywy rosna ... Pytanie takie

ziemia z pola gdzie co roku kukurydza rosnie nadaje sie? Wiele osób mówi ze tak i wiele ze nie 😉 . 

A czemu chcesz ziemię z pola kukurydzy skoro masz lepszą spod pokrzyw ?

Czekam na upy! Troche szalony outdoor, ale znajac zycie takie wyjda najlepiej 😉 
Ps. ZIemia spod pokrzyw bedzie dobra dla korzonkow do kiełkowania? (tak na przyszlosc 😄)

8 godzin temu, WeedLover napisał:

Czekam na upy! Troche szalony outdoor, ale znajac zycie takie wyjda najlepiej 😉 
Ps. ZIemia spod pokrzyw bedzie dobra dla korzonkow do kiełkowania? (tak na przyszlosc 😄)

Haha wiem ze szalony 😄 zawsze zaczynałem dosyć szybko outdoor 😉 w tamtym roku roślinki już Zakopane w ziemi były 1kwietnia 😄 ten sezon niestety tylko w donicach możliwy 😉 . Za jakiś czas również startuje z indoor pod cfl 125w 😉 

• Like 1

Mały update :

dzisiaj około 15 mija 48godzin od położenia na papier a nadal zero oznak kiełkowania 😄 nawet delikatnie pestka nie pękła . Zobaczymy może coś się zmieni do wieczora

Może więcej czasu potrzebują... ale daj znać bo też mam zamiar ich kupić z 10 😉

Jedna już powoli widać biały kiełek 😄 

w drugiej wręcz przeciwnie widać biało czarny ale zobaczymy z czasem 😉 a trzecia dopiero delikatnie pękła !

Godzinę temu, michal_o napisał:

Pewnie jak byś przykrył i od góry wacikiem to by puściły już wszystkie 3....

Są przykryte 🙂 od samego początku i wacikiem i drugim talerzen

Sytuacja się zmeiniła 😉 jak mówiłem czas 😄 dzisiaj wszystkie kiełki miały po 1/2mm i trafiły do ziemi 😉