Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Punk Devil Auto x 3


Kaczusek

Recommended Posts

Siemka wszystkim ? 

nasiona:

3xpunk devil auto!

ziemia : 50%spotowej(pokrzywy i z pola kukurydzianego) i 50% kupnej ?

nawozy : biobizz bloom na flo

donice prawdopodobnie 5/6l

 

Przeczytaj to zanim napiszesz wiadomości typu :

Powalony jesteś? Już outdoor?

nie nie jestem powalony wiem ze jeszcze nie powinno się ? ,ale te 3roslinki maja głównie posłużyć mi na przetestowanie tych spotów ? W byłym miejscu zamieszkania miałem przetestowanie spoty kilkuletnie ? Tutaj wydają się pewne, ale niezaszkodzi przetestowac .

 

cos więcej o roślinkach . DZISIAJ 23.03 położyłem je na waciki żeby wykiełkowały ? jak tylko wykiełkują przełożę je do „doniczek „ z butelek i wystawie za dom ? gdzie na noc będę je brał do domku ? 

jak już troszke podrosną przełożę do docelowych dobić i na spota ? 

 

jedno zapytanie do was ? nie mam możliwości skorzystania z komputera . Tylko telefon a nie mogę znalezc opcji żeby dodawać zdjecia do galeri . Ktoś pomoze? 9E235F63-59F9-446A-8619-E777EED7BFC7.thumb.jpeg.3debe2d323f5b4cd66a2d828e590c79e.jpeg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minut temu, Kaczusek napisał:

Tylko telefon a nie mogę znalezc opcji żeby dodawać zdjecia do galeri . Ktoś pomoze? 

wiem że jest problem z mobilnych, na dniach będzie aktualizacja skryptu może to poprawią. 

Sprawdź ten link: https://trawka.org/gallery/submit/?_new=1

 

7 minut temu, Kaczusek napisał:

50%spotowej(pokrzywy i z pola kukurydzianego) i 50% kupnej ?

kupna to jaka ? Bo jak z marketu to najlepsza będzie czarnoziem spod pokrzyw, resztę olej

 

8 minut temu, Kaczusek napisał:

donice prawdopodobnie 5/6l

daj jak największe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Vito napisał:

wiem że jest problem z mobilnych, na dniach będzie aktualizacja skryptu może to poprawią. 

Sprawdź ten link: https://trawka.org/gallery/submit/?_new=1

 

kupna to jaka ? Bo jak z marketu to najlepsza będzie czarnoziem spod pokrzyw, resztę olej

 

daj jak największe

Dzieki! Zadziałał link ? 

co do ziemi nwm dokładnie jeszcze ? muszę przejść się do kilku ogrodniczych i zobaczyc co maja ? . Jakieś dokładniejsze możesz polecić ze sklepów ? Co na nich powinno pisać albo coś ;)? Zawsze leciałem na Allmixie ale teraz nie mam jak go posiadać . Dopiero gdy w kwietniu/maju będę dorzucał na spoty kolejne 20roslin będą na allmixach ?

 

Co do donic to postaram się jak największe! Chciałbym bardzo w ziemi ... ale brak możliwości ? spoty jakie jedynie tu mam to stare nieużywane pola od dawna .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na outdoor śmiało można allmix ale do sadzonek polecam lightmix, czyli jak coś weź worek lightmixa a do dołków docelowych nasyp allmixa i będzie spoko ? 

 

Co polecam ? Glebę tanią, lightmixy co posiadają perlit (teraz większość dobry producentów). Ale na outdoor można szaleć, allmixy, guanomixy itd. byle by sadzonki robić w lightmixach aby korzenie mogły śmiało rozchodzić się po glebie. Baa czarnoziem spod pokrzyw jest najlepszy ? Darmowy i wydajny...

 

Szukaj w growshopach, nie w ogrodniczych bo te często sprzedają glebę spod budowy marketu, byle by poszło, z zawartością piasku i wielu chemicznych nawozów których nie wypłuczesz...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

28 minut temu, Vito napisał:

na outdoor śmiało można allmix ale do sadzonek polecam lightmix, czyli jak coś weź worek lightmixa a do dołków docelowych nasyp allmixa i będzie spoko ? 

 

Co polecam ? Glebę tanią, lightmixy co posiadają perlit (teraz większość dobry producentów). Ale na outdoor można szaleć, allmixy, guanomixy itd. byle by sadzonki robić w lightmixach aby korzenie mogły śmiało rozchodzić się po glebie. Baa czarnoziem spod pokrzyw jest najlepszy ? Darmowy i wydajny...

 

Szukaj w growshopach, nie w ogrodniczych bo te często sprzedają glebę spod budowy marketu, byle by poszło, z zawartością piasku i wielu chemicznych nawozów których nie wypłuczesz...

jak pisałem Będę w donicach robił ? outdoor . Co do ziemi ? 50litrowy worek na 50% uda mi się zamówić w przyszłym tyg . Jeżeli nie no to sadzonki będą musiały wyrosnąć w maluteńkich doniczkach wypełnionymi allmix (leżał z rok jakieś resztki ? . Jak się nie uda z zakupem ziemi to przekopie podwórko z tyłu gdzie ciagle pokrzywy rosna ... Pytanie takie

ziemia z pola gdzie co roku kukurydza rosnie nadaje sie? Wiele osób mówi ze tak i wiele ze nie ? . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, WeedLover napisał:

Czekam na upy! Troche szalony outdoor, ale znajac zycie takie wyjda najlepiej ? 
Ps. ZIemia spod pokrzyw bedzie dobra dla korzonkow do kiełkowania? (tak na przyszlosc ?)

Haha wiem ze szalony ? zawsze zaczynałem dosyć szybko outdoor ? w tamtym roku roślinki już Zakopane w ziemi były 1kwietnia ? ten sezon niestety tylko w donicach możliwy ? . Za jakiś czas również startuje z indoor pod cfl 125w ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+