Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH/HPS 400W | Chemdawg, Gorilla Glue, Critical XXL, Critical Kush, Bruce Banner x White Russian, Bubblegum


Recommended Posts

Nasiona: Chemdawg, Gorilla Glue, Critical XXL, Critical Kush, Bruce Banner x White Russian i Bubblegum
Oświetlenie: Przez pierwsze 2-3 tygodnie 4x 23w, późniejszy weg-400w mh, flo-400w hps
Fotoperiod: weg-18/6 flo-12/12 
Box: 80x80x180 diy
Podłoże: gold label special mix
Donice: 12,5l airpot diy
Nawozy: Zestaw nawozów od Hesi
Wentylacja: 450m/h
Trening: Topping
 
Czas wystartować z drugim projektem, tym razem trochę więcej odmian, panie na początku trafią do weg box'a pod 4x 23w DIALL'E, jak się zwolni miejsce w dużym boxie to przeniosę pod MH i tam dokończę wega. Reszta wyjdzie w praniu ^^  
 
13-01-2019 pestki wylądowały w wodzie
large.IMG_20190113_160329.jpg.bbf923c05d41b87fd1405e5ef4bcd81a.jpg
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zasiadam ze względu na gorille.  Chce na następne grow. @Pomidorek chyba jakiś "blad" bo w tytule masz blueberry a w poście bubblegum. Zresztą też się zastanawiam nad tymi dwoma odmianami na następne już. Będzie ciekawie patrząc na twoje inne fotorelki. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja też sobie usiądę na widowni.  ciekawa ta oferta, nie znałem jej. jestem przed wyborem nasion i co chwila zmieniam zdanie, jestem gorszy od kobiety która nie wie co na siebie założyć. a może też wezmę chemdawg i gorille. ciekawego od którego breedera te pestki są tak naprawdę. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z taką widownią nie może się nie udać :)@Judaista jeżeli twoim zdaniem tak będzie lepiej dla roślin to oczywiście tak zrobię ? @amator19 racja już poprawione ^.^ macie racje tyle fajnych odmian, a ja mam tyle do nadrobienia klasyków jeszcze ? mam nadzieję że uda mi się wam zapewnić dobre widowisko 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+