Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

White Russian - Smoke Report


2q

Recommended Posts

Moc - no musze przyznac ze 7-8/10 :joint:

Zapach - taki zielasty malo sqonowy:)

Smak - leciutko wchodzi z lekko chrypka wychodzi:)

Działanie - o tu musze przyznac ze jak na przewazająco genotypowo indyjke to nie bylo dzialania wkuwającego w fotel raczej smiechawa i głebsza rozkmina lecz po jakis 3 godzinach lapie takie gastro ze nic tylko jesc i spac:)

Podsumowanie - no Polecam te odmianke nadaje sie jak najbardziej na jaranie w wiekszym gronie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Moc - 9+/10

Smak- 7/10

Zapach- Intensywny, ale bez przypałowy ;]

Powiem tak, mocniejszego nie palilem, w tej odmianie nawet liscie ! klepia jak baka od dila (potwierdzilo to jakies 15 osob wiec nie jestem sam). Ta odmiana bedzie teraz rosla u mnie zawsze, łoi banie az miło, nie zamula i śmiechu pod dostatkiem ;] Dla mnie jedna z najlepszych odmian ! polecam !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Pochodzenie: własny outdoor

Zapach 8/10 Stosunkowo intensywny, po mocniejszym powąchaniu u niektórych występowało zakaszlanie małe ;) Bardzo leśny taki, potem w słoiku pod wpływem curringu trochę zmieniał smak, ogólnie niezły.

Moc: 9/10 Przyznam, że spokojnie w zmieściłby się na podium moich najmocniejszych palonych ziół, włączając to w to różne skuny.

Działanie: 9/10 Ogólnie mózgorozpierdalacz :D:zmiazdzony::zmiazdzony::zmiazdzony: Kmina jest naprawdę potężna. Kocioł w bani murowany. Wystarczą w zależności od podatności i głowy, jedna, max dwie standardowe fifki i bye bye. :zbakany: Czasem występuje śmiech na początku, reszta to nieziemska rozkmina. :happy: Choć można o czymś zapomnieć i urwać w połowie zdania....... O czym to ja miałem napisać :roll: :?: :?: :?:

Dym: Ładny, gęsty. Jak się zaciągnie mocniej, pewny kaszlak, nawet najmocniejsze płuca wymiękają :D :buch:

Ogólnie bardzo fajny stuff. Naprawdę mi się podoba, mam też sentyment bo to moje pierwsze pomidorki :D Generalnie jak ktoś chce mocno rozkminić jakis temat, polecam. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czekalem od marca zeby tu sie wpisać :D

Jako ze konczy sie kwitnienie nie wytrzymalme cisnienia i scialem malego topiszonka :peace: Suszylem go 30 godzinw ciemnym miejuscu i git.

Wyszly 4 szkla zrobilem dwa

Pochodzenie Wlasny Out

Zapach Miętowy POmarańczowy bardzo intensywny zadne inny temat tak nie pachnial

Moc 9/10 Bardzo dobra odmiana 10 w skali to juz naprawde musi byc wyjebka daje 9 jest swietnie

DziałanieTopik z lisicem na dwie rury.Zrobielm jedna Odrazu poczulem siwtne uczucie nigyd sie tka nie zrobilem ;] Ciagle jedzenie i picie ciagle sluchalem muzyki bylo naprawde swietnie trzma mnie od 16 Czas plynie pieknie :peace:

Dym Lekko gryzący z racji nie palenie przezemnie papierosów 8)

Ogolnie najlepszy temat jaki palilelmw zyciu.POdpisuje sie pod tym ze co twoje to najlpesze emanko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

mój pierwszy własny stuff.

1) Moc: 8/10 ...ryje beret szybko i skutecznie. reżyseria,lodówka, i.....zapomniałem.
2) Smak: 5/10 ...nie przyponima na smaku zioła. Na początku pomyślałem że ...może to nie zioło...tylko np...zioła prowansalskie.Jeżeli ci nie odpowiada smak to...patrz punkt 1).

lecejeśćizbuszowaćlodówkę alefaza

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. 8,5 Moc: nie spodziewalem sie ze rosjanka z outdoora moze tak udupcac :D , siada bardzo na oczach :zmiazdzony: ogolnie bardzo przyjemna faza :zbakany:

2. 6 Smak: troche gryzie ale dlatego ze na potrzeby testu wysuszylem szybciej ale na smak nie narzekalem, zapach przebija wszystko wali wszedzie niemilosiernie wystarczy wejsc do pokoju jak tam jest pare topkow to juz czuc :wink:

3. 4 Dym: gryzacy ale to przez to pewnie ze szybko sie suszyl, oprocz tego ladne biale i geste cumulusy :D

Polecam szczerze wszystkim ta odmianke naprawde nieduza ilosc potrafi zmiazdzyc na dlugo, gastro tez niemilosierne po niej jest :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

White Russian auto

Pochodzenie- wlasny out

Zapach- mocny az gryzacy

Dym- gesty, bialy wogole nie gryzacy bardzo fajnie sie pali

Moc - No wlasnie i tu zaskoczenie 9/10 nie palilem mocnijszego ziola :shock:

Faza: Po spaleniu malych ilosci w moim przypadku jeden gruby buch i jest dobry humorek i mila faza. Jednak po spaleniu wkiekszych ilosci 1-2 lufy jest juz naprawde grubo faza wbjia w ziemie cos naprawde mocnego,ciezka do ogarniecia, setki mysli ogulnie nielad w glowie. Na poczatku chce sie cos porobic fajnie sie gada,jednek pod koniec zwala z nog i ciagnie do luzka. Do ruska nie ma co siadac bez butelki wody albo czegos innego do picia, strasznie suszy, no i oczywiscie gastro :mniam:

Fajna odmiana ale na dluzsza mete indyjka zbytnio o sobie daje znac. Ogulem oceniam na 9

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+