Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH/HPS 400W | Chemdawg, Gorilla Glue, Critical XXL, Critical Kush, Bruce Banner x White Russian, Bubblegum


Recommended Posts

Dnia 18.05.2019 o 01:09, Pomidorek napisał:

Takie krótkie podsumowanie... dziękuje wszystkim za to że byliście i zapraszam do innych fotorelek ?

Cała uprawa była na "wyjebce", bez większych problemów... a smak, moc i ilość mnie jak najbardziej zadowala :rasta2:

Bruce banner x white russian - 53g - naprawdę mocna odmiana po 1/3 lolka stwierdziłem że przerwa bo nie dam rady skończyć posta, topki luźniejsze niż u koleżanek, ale za to oblepione całe

Bubblegum - 64g - drugi raz mam tą odmianę i na pewno do niej jeszcze wrócę... zapach, posmak po paleniu AŻ ŚLINKA CIEKNIE... faza delikatniejsza

Critical kush - 82g - jeszcze nie paliłem, ale naprawdę wydajna odmiana; topy zbite, piękny kolorek i zapach... jeżeli fazka będzie mi odpowiadać to zawsze znajdzie się dla niej miejsce w mojej szafce 

Gorilla Glue - 60g - najpiękniejsze grube topy jakie zawsze chciałem zobaczyć u siebie, fazka mocna... po pierwszym spalonym lolku poczułem że coś w mojej świadomości się zmienia... wszedłem na wyższy LVL :rasta: następny raz już nie był taki "wow" ale dalej potrafi zabić jak się przesadzi

Critical XXL- 61g - (Tutaj mogę się mylić, podawałem już gdzieś wcześniej na forum... a ostatnio często kasuje mi się pamięć i sami wiecie) - Typowy upierdalacz... taki opis chyba wystarczy... Mnie i paru znajomych pokonał... dobry jak ktoś ma problemy ze snem...

Naprawdę każda odmiana mi się jak najbardziej podoba, wszystkie 5 krzaków zostało wrzuconych do boxa na rewega, critical xxl i gorilla już jakieś nowe odrosty pokazały o ile się nie mylę... 

W sumie wyszły 304g naprawdę fajnych topków + to co nie trafiło do moich słoików tylko "złodziejaszka" ?

(Na zdjęciu nie ma już całego palenia bo trochę tego przekopcone zostało w ostatnim czasie) 

large.20190518_003041.jpg.2133d431cfe6cce39360318c117e4ff9.jpg

@ Można dodać do zakończonych ?

Dzięki za FR Pomidorek ? smacznego i do następnego

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+