Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH/HPS 400W | Chemdawg, Gorilla Glue, Critical XXL, Critical Kush, Bruce Banner x White Russian, Bubblegum


Recommended Posts

Widzę te same odżywki, hps też 400 i pestki od PP. Ja właśnie kończę testować af'y od ich crew, został aktualnie mazar(test na 1m2). I na następne grow wrzucam od nich cheese, hh cbd i wlaśnie critical kush dlatego zasiadam na widowni i obserwuje co pokaże to sionko i czego mogę się sam spodziewać  ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, VenO_oM napisał:

Widzę te same odżywki, hps też 400 i pestki od PP. Ja właśnie kończę testować af'y od ich crew, został aktualnie mazar(test na 1m2). I na następne grow wrzucam od nich cheese, hh cbd i wlaśnie critical kush dlatego zasiadam na widowni i obserwuje co pokaże to sionko i czego mogę się sam spodziewać  ? 

tak jestem zadowolony z produktów hesi, polecam i zapraszam :rasta2:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 13.01.2019 o 20:04, Dr Greenthumb napisał:

ja też sobie usiądę na widowni.  ciekawa ta oferta od panpestka.pl, nie znałem jej. jestem przed wyborem nasion i co chwila zmieniam zdanie, jestem gorszy od kobiety która nie wie co na siebie założyć. a może też wezmę chemdawg i gorille. ciekawego od którego breedera te pestki są tak naprawdę. 

 

Hej ;) firma która robi te pestki robi też dla kilku dużych breederów. Niektórzy z klientów są w szoku, że z 100 czasem wyjdzie 101 ;) świeże i dobre geny. Z femek na pewno możemy polecić chemdawg i gorille ale też critical kush i cheese xxl dają rade ;) pięknie się prezentują w klaserze kolekcjonerskim :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 1

Dziś wszystkie pojawiły się na powierzchni... Chemdawg i bubblegum zajęły pierwsze miejsce, gorilla wyszła jako ostatnia, jestem dumny ze swoich nowych dziewczyn! :rasta2: Następny UP jak coś się zmieni :laugh:  

large.IMG_20190118_183136.jpg.0b755ee3f99f5461ab77f6c4239164d2.jpg

@sorki za słabą jakość ale to tak na szybko żeby zapisać kiedy wszystko się zaczęło, a gdzie to zrobić jak nie w swoim growlogu? :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 10

Zostały przesadzone do większych donic i trafiły na 18/6 pod jednak mh 400 :rasta2: Panie dostały dodatkowo dziś do wody tnt complex, vitaminki i root complex od hesi w zalecanej dawce... litr na 6 to tak jakby nic? heh ;) Trochę mi się za bardzo powyciągały dlatego przesadzone do trochę większych, ale jeszcze nie docelowych donic, bardzo możliwe że będą do końca w tej ziemi w której kiełkowałem, podoba mi sie... brakuje tylko perlitu ^.^  tak wiem mógłbym posprzątać, ale brakuje sił i chęci :S5::S5:

large.IMG_20190127_135716.jpg.11afd4bce5b3c37b238c8e7f7eaa9028.jpglarge.IMG_20190127_150230.jpg.2577cc4456c11005a15a6e3c6974271a.jpglarge.IMG_20190127_181152.jpg.f754baa3aa25c0ebf771b3d5240478c1.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe odmiany jestem bardzo ciekaw czy pójdzie ci lepiej niż ostatnio, napewno będę zaglądał.

A mam jeszcze pytanko w jaki sposób podłączyłeś lampe i wentylacje? Jestem ciekaw bo mam zamiar zbić boxa samemu i zastanawiam się w jaki sposób to wszystko popodłączać żeby nie było burdelu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 23

@Mrhazee Zapraszam, postaram się o dobre widoki ^.^ Zasilacz od lampy jest na dachu boxa na metalowej podstawce... grzeje się i to dość mocno :P jadę bez filtra więc u mnie wentylator jest parę metrów od boxa w suficie zrobiona dziura na przewód i tyle.. prowizorka :rasta2:

Nawet sporo podskoczyły od ostatniej wizyty to zrobiłem UP'a, przy następnym podlaniu przesadzam do docelowych donic. 

large.IMG_20190210_154957.jpg.a2b04cb6588c7865afcf756ae1dedd71.jpg

Burdel jak był tak dalej jest ^^

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+