Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com

kapek

User
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg. mnie zdecydowanie ten drugi. Weź pod uwagę odległość między roślinami diodami LED. COB'y o ile się orientują wymagają większych odległości. Poza tym te 50W to może być trochę za dużo na takiego małego boksa + soczewka pewnie ma mały kąt. Dodatkowo Ledison zabierze Ci dużo więcej wysokości, a w takim projekcie każdy cm jest na wagę złota. PS Nie używałem żadnego z tych paneli, nie mam zbytnio doświadczenia w indoor, ale trochę się naczytałem.
 2. A ile list priorytetowy w Polsce kosztuje...? I jaki masz problem z zapłaceniem kartą lub przez przelew bankowy? To przecież tylko papierki lakmusowe, bez przesady. Akwarium już też mieć nie można?
 3. Ja mam bonusowe pytanie. Jak najlepiej zmierzyć pH gleby bez jej przelewania? (Mam na myśli myśli zwykły miernik cyfrowy, a nie wbijany.)
 4. Chyba najlepiej trzymać się dla świętego spokoju między 6.0-6.5. Przy kolejnym grow tego błędu już nie popełnię ?
 5. Jak podlewasz z nawozem oczywiście. Zobacz jeszcze ile ma odstana kranówka. Ogólnie jesteś bardzo blisko górnej granicy i powinieneś równać do 6.5, czyli podlewając czymś co ma pH bliżej 6.
 6. Jak w przypadku każdego urządzenia pomiarowego na świecie, nawet linijki – może posiadać małą dokładność (podawania wyniku) i duży błąd pomiaru. W przypadku urządzenia analogowego jest dodatkowo możliwy błąd odczytu wskazania przed osobę posługującą się danym miernikiem. Czyli podlewając taką mieszanką podnosisz im pH.
 7. Sercem zawsze, nawet będąc w Nepalu ?
 8. Lista klientów to też nie pewne źródło informacji i po wjechaniu też mogliby nic nie znaleźć ? Miałem na myśli to, że łamiąc np. prawo w PL, polscy smutni panowie będą się dopominać u holenderskich wesołych panów o te poszlakowe dane. Ja nie mówię, że nie jest tak jak piszesz, po prostu sobie tutaj "głośno" rozmyślam ? Bo oczywiście samo IP o niczym nie świadczy, można też korzystać z VPN jak ktoś czuje potrzebę, a wtedy to nawet dostawca internetu w niczym nie pomoże ? BTW, nie tylko IP jest ważną poszlaką dla żołnierzy babilonu, a np. "klient" użytkownika (OS, przeglądarka itp.), ale to też zawsze można zmylić?
 9. A jak jest z nakazami udostępnienia tych danych zainteresowanym organom? Nie jest przypadkiem tak, że (przynajmniej w UE) smutni panowie z różnych krajów ze sobą współpracują, niezależnie od różniącego się prawa? PS Jak to dobrze jest mieszkać blisko Ojczyzny, ale tuż za jej południową granicą ?
 10. Wczoraj dorzuciłem matkę grzewczą pod obie doniczki, która załącza się co godzinę na 15 minut. Sama temperatura już się poprawiła. Jutro pewnie zamontuję drugi mocniejszy wentylator mieszający – trochę wyżej i po prawej boksa. Będzie skierowany bardziej na donice niż ten, który w zasadzie dmucha poziomo nad nimi. W jakich proporcjach zmieszać cal-mag do oprysku? pH wody do oprysku ma duże znaczenie? Może użyć destylowanej (mam na stanie)?
 11. Tak też obstawiałem patrząc na ulotkę canny. Dodać do tego za niską temperaturę substratu oraz brak dostępu powietrza do korzeni i mam taki oto efekt... Pytanie tylko jak i czym zadziałać. Czy to możliwe, żebym miał faktycznie za mało żelaza w glebie, czy po prostu zblokowane przyswajanie? Może zrobić oprysk liści od spodu? Tylko czym i w jakich proporcjach? Czytam od wczoraj i w zasadzie nie wiem co zrobić żeby nie spierniczyć czegoś innego.
 12. Czołem! Zwracam się z prośbą o pomoc w ogarnięciu sytuacji. Mowa o Critical Jack Herer Auto z mojego growloga (dzień 30, 1/2 flo). Niedobory pojawiły się po jednym zbyt obfitym podlaniu i utrzymującej się w donicy wilgoci + temperaturze spadającej w nocy do 15-16 stopni. Nawozy podstawowe BioBizz w zasadzie zgodnie z tabelą lub nawet nieco ponad. Podłoże/woda powinna mieć pH w normie – ok. 6.5. Zacząłem się zastanawiać czy to może nie zgnilizna korzeni, bo objawy są dosyć dziwne. Ostatnie podlanie (mało obfite), PPM pożywki wynosiło ok. 1000, pH ok. 6.5. Wczoraj dorzuciłem też matę grzewczą bezpośrednio pod donice i temperatura gleby w nocy nie spadła raczej poniżej 17/18 stopni. Sorry za jakość fotek i z góry dzięki za pomoc.
 13. Podpinam się pod pytanie, bo sam o takiej macie myślę (osiąga temp. około 40 stopni) ? Obok donic, między donicami, bezpośrednio pod nimi, pod boksem?
 14. Teraz pytanie. Czy defoliację jest sens robić też na automatach? Chyba nie, ale wolę zapytać dla pewności ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+