Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB 150W | Fat banana x 2, Green gelato 


Recommended Posts

Jeśli nie masz pracy to zapraszam do UK, praca jest i nie gonią tak jak w Polsce za zioło.

Jak masz LST albo SCROG to masz rozrywkę codziennie. Zawsze jest coś do poprawienia, gałązka do dowiecie albo listek do obcięcia.

Twoje panny wyglądają naprawdę zdrowo, tylko tak dalej. Jak przelaczysz za 8 dni to ładnie Ci jeszcze podrosna.  Dopiero jak zakwitną to będziesz się cieszył:) A później ten zapach ....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

44 minuty temu, Triskele napisał:

Jeśli nie masz pracy to zapraszam do UK, praca jest i nie gonią tak jak w Polsce za zioło.

Jak masz LST albo SCROG to masz rozrywkę codziennie. Zawsze jest coś do poprawienia, gałązka do dowiecie albo listek do obcięcia.

Twoje panny wyglądają naprawdę zdrowo, tylko tak dalej. Jak przelaczysz za 8 dni to ładnie Ci jeszcze podrosna.  Dopiero jak zakwitną to będziesz się cieszył:) A później ten zapach ....

Mieszkam w Londynie od 2007 z przerwa 3 letnia ? Obecnie susza w moim zawodzie ale juz Marezec takze lada moment.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam maly dylemat na tego jak zaplanowac sprawe , LSD w darkroomie juz prawie gotowa, flush i ready to go , obecnie mam w boxie panamska jungle , dwa automaty ak47 vol 2 oraz fotoperiody dwie fat banana i green gelato . Jest kilka opcji 

 

 

  • przelaczam na flo i zostawiam fotoperiody u siebie a akacze ida do darkrooma 
  • dwie banany zostaja u mnie a gelato i akacze ida razem do darkrooma i leca 12/12 po tygodniu coby podrosly ( tu jest problem ze te autosy zdominuja zglebowane gelato)
  • opcja chyba najlepsza - banany zostaja we dwie u mnie a gelato idzie solo do darkrooma wtedy automaty podrastaja z gelato i leca na out na farta w donicach .

 

jutro fotki . TBC

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Krystek1 napisał:

Witam, mam jeszcze jedno pytanie odnośnie donic materiałowych. 

 

Jakie te twoje mają wymiary.? 

Ilo litrowe 

 

Te konkretnie na fotoperiodach duze to 15L, wiekszy automat jest w 11 L a mniejszy w 8L. Na oko przeliczam z galonow bo mam te szmaty australijskiej firmy, w sumie tego hujostwa mam pol szafki ale polecam , jedynie co mnie wku***a podczas podlewania trzeba zwilzyc glebe najpierw najlepiej spryskiwaczem bo jak sie rozpedzisz z podlaniem to wszystko sie wyleje bokiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

miejsca tam a miejsca? może wywalić auto do drugiego a zostawić FP w tym? :rasta2: ja mam miękkie serce i byłoby mi cholernie żal którąś wyrzucić ? albo wrzucić FP z automatami zrobić mu długi weg i w połowie maja jak pogoda będzie już odpowiednia to wywalić na outa i czekać do jesieni co to wyrośnie heh

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+