Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

autopot/clu058 550W/ LillacCookie/BruceBanner-WhiteRussian


Recommended Posts

@Guru  widzisz są różne typy dziewczyn 

a ze mamy takiego pecha w życiu to nic już na to nie poprowadzisz 🤷🏼‍♂️  A twoja co na to wszytko mówi ?  Może jakieś argumenty którymi wspomożesz kolegów do przekonania swoich kobiet🧐  bo tak wyżywić za drzwi to  ostateczność ale nie mówię ze nie 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak się poznaliśmy 12 lat temu po prostu nie ukrywałem przed nią co lubię a chodzi tu o ganje oczywiście. Zaakceptowała mnie takim jakim jestem 😅 Była na mnie zła wieeeelokrotnie za wydany hajs na ganje. A jak rok temu wypaliłem do niej że kupiłem szafę i będę miał hobby to się ucieszyła mimo że postawiłem ja przed faktem dokonanym 😝 Tak że ziomek nie mam żadnych argumentów dla Was bo nigdy nie musiałem nad nimi myśleć.😅😅 Jedyny argument w sumie jaki przychodzi mi do głowy to hajs w kieszeni którego nie wydałem u dilasa.  😉

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Guru napisał:

Jak się poznaliśmy 12 lat temu po prostu nie ukrywałem przed nią co lubię a chodzi tu o ganje oczywiście. Zaakceptowała mnie takim jakim jestem 😅 Była na mnie zła wieeeelokrotnie za wydany hajs na ganje. A jak rok temu wypaliłem do niej że kupiłem szafę i będę miał hobby to się ucieszyła mimo że postawiłem ja przed faktem dokonanym 😝 Tak że ziomek nie mam żadnych argumentów dla Was bo nigdy nie musiałem nad nimi myśleć.😅😅 Jedyny argument w sumie jaki przychodzi mi do głowy to hajs w kieszeni którego nie wydałem u dilasa.  😉

I da się??? 😞

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najwidoczniej trzeba postawić ja przed faktem dokonanym i zrobić mała rewolucje albo w lewo albo w prawo jak kto woli  w końcu kocha się za to jakim się jest człowiekiem i nie powinno się zmieniac kogoś na sile 🤷🏼‍♂️
widzisz  moja tez dobrze wiedziała na co się pisze jednak potem zaczęło jej to przeszkadzać... naprawdę nieraz to myśle ze ja jestem pierdolniety   jak tego wszytkiego słucham a po głębszym przemyśleniu ze to chyba nie ja ?  Przeciesz ze pale nie oznacza ze będę Bil, stoczę się na zła drogę i wgl nie wiadomo co jeszcze. Zapale pośmieje się zjem coś dobrego ugotuje posprzątam zrobię wszystko co normalny cywilizowany człowiek tylko ze po paleniu ja nie rozumiem co w tym ciężkiego do zrozumienia... jeździć autem można sobie odpuścić by ludzie i ja czuli się  bezpiecznie,   tez zależy jak kto lubi  😅

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Guru napisał:

Jak się poznaliśmy 12 lat temu po prostu nie ukrywałem przed nią co lubię a chodzi tu o ganje oczywiście. Zaakceptowała mnie takim jakim jestem 😅 Była na mnie zła wieeeelokrotnie za wydany hajs na ganje. A jak rok temu wypaliłem do niej że kupiłem szafę i będę miał hobby to się ucieszyła mimo że postawiłem ja przed faktem dokonanym 😝 Tak że ziomek nie mam żadnych argumentów dla Was bo nigdy nie musiałem nad nimi myśleć.😅😅 Jedyny argument w sumie jaki przychodzi mi do głowy to hajs w kieszeni którego nie wydałem u dilasa.  😉

Dokładnie opisane... Pozdro 5! 😃 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie panowie nie chodzi o bicie staczanie się itp tylko że to polska a tu jest to nielegalne a ona od razu czarne wizję na pewno mnie złapią i zamkną (jej wersja) i dochodzi pieprzenie że ile mam lat że dzieci mam co ona im powie jak ja sobie wyobrażam że mnie będę w kiciu odwiedzać i takie tam ale jak mówi stare polskie przysłowie"kobieta to stworzenie boże i powinno spać w oborze, że się chłopu chciało dupy to przygarnął do chałupy" no nic poprostu dalej muszę kombinować ale może niedługo zacznę stawiać swoją chałupkę a wtedy to już nikt nie znajdzie mojej pasji😈

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, maurycy napisał:

U mnie panowie nie chodzi o bicie staczanie się itp tylko że to polska a tu jest to nielegalne a ona od razu czarne wizję na pewno mnie złapią i zamkną (jej wersja) i dochodzi pieprzenie że ile mam lat że dzieci mam co ona im powie jak ja sobie wyobrażam że mnie będę w kiciu odwiedzać i takie tam ale jak mówi stare polskie przysłowie"kobieta to stworzenie boże i powinno spać w oborze, że się chłopu chciało dupy to przygarnął do chałupy" no nic poprostu dalej muszę kombinować ale może niedługo zacznę stawiać swoją chałupkę a wtedy to już nikt nie znajdzie mojej pasji😈

Trzymam za Ciebie kciuki 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+