Skocz do zawartości
thc-thc

grower

autopot/clu058 550W/ LillacCookie/BruceBanner-WhiteRussian


Recommended Posts

Podsumowanie...

Fotki zrobione na szybko. Po wysuszeniu wyszlo tego sporo okolo 750g w tym jest jakies 150popcornu. Topy twarde bardzo ładnie pachną kleją się do palcy aleeee towar jest slabiutki totalnie nie to co powinno być, coś zawaliłem i szczerze nie wiem co że trichomy nie nabiły się thc przez tyle tygodni.. fotki makro ktore wstawialem jak by to napisać były oszukane przez światło które się rozpraszało w trichomie i byl efekt jak by mlecznego/zamglonego.. jednak mikroskop nie kłamał tam widać już tylko przeźroczyste i gdzie niegdzie brązowe?? Jeśli ktos miał by chęć/pomysł dorzucić swoje 5groszy co o tym myśli dlaczego tak może sie dziać co robie źle to będę bardzo bardzo wdzięczny. Nie jest to pierwsza taka moja uprawa niestety dlatego każda wasza wskazówka jest na wagę zlota

 

20200424_180050.jpg

20200424_175918.jpg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziomek no kurde serio sam widziales jak rośliny wyglądały były piękne, napuchnięte pelno żywicy.. ale kurde te trichomy..  ostatnio nie  kopciłem dlugo dosyć i jak spalilem hasz z nożyczek to mnie porobiło ciekawie ale teraz od kilku dni to kopce i jest slabizna. Tak czy siak zle na tym nie wyszedlem ale musze dojsc w koncu do tego dlaczego rośliny walą w ch*ja z trichomami. No nigdzie za chiny nie moge znaleźć informacji(nje wiem moze zle szukam) dla ludzi jak Ty Bortek co siedzą w tym dlugo taka akcja wydaje sie nie możliwa ale tak serio jest i to nie pierwsze grow.. żeby nie być goło slownym sprobuje zrobic jakies lepsze fotki makro zeby pokazywaly co mam na myśli.. teraz uważam ze światłem zeby nie przesadzać bo moze to było przyczyną ze tricho sie nie zmienia(tylko gdybanie moje) przy szczytach mam teraz 35-40k lx, czy tak bedzie git? Rosliny kwitną

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+