Skocz do zawartości
thc-thc

grower

autopot/clu058 550W/ LillacCookie/BruceBanner-WhiteRussian


Recommended Posts

40 minut temu, StreczVonPrecz napisał:

Super kolorki.

Swoją drogą ciekawe dlaczego tak wolno dochodzą, niby należy doliczyć tydzień/dwa do czasu kwitnienia jaki podaje producent ale jeśli ma to dochodzić 14 tygodni to coś sporo. 

No właśnie tez chciał bym wiedziec co robię źle ze tak dlugo to trwa.. mam bardzo mocne oświetlenie i jedyną rzeczą ktora wpada mi do głowy to że przez pierwsze 5 tygodni flo dostawaly zbyt duże natężenie światła ze zbyt małego dystansu. Ogólnie warunki mialy dobre temperatura, wilgotność,  pomieszczenie wietrzone systematycznie.. więc ch*j wie ocb..

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 minut temu, StreczVonPrecz napisał:

Mam taką szaloną hipotezę. Może jest tak, że dopóki roślina ma żarcia pod korek to stawia na wzrost i nie śpieszy się z dojrzewaniem.

Czytalem coś podobnego na zagranicznych forach ale ja używam biotabs jak nie jedna osoba nawet na tym forum i takich jaj jak u mnie ludzie nie mają wiec to chyba trefna teoria ..

Edytowane przez Guru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Esned napisał:

@Guru Moje tak samo około 14 tyg będą ścinane ale

to automaty dużo stresu im zafundowałem wiec mogę to zrozumieć ale to i tak długo liczyłem około 10 tyg i do słoja 🤷🏼‍♂️

U mnie mialy naprawdę super warunki a jedyny stres który "mogły" mieć to mocne światło bo mialem ustawione na 100% i wisiały z odległości około 50-60 cm nad szczytami.. ale z drugiej strony nie było żadnych objaw typu przypalenia/wybarwienia czy foxtaile.. moja cierpliwość się powoli kończy... podejrzewałem nawet że może klimat w kraju ktorym mieszkam im nie odpowiada ale to głupota bo przecież to indor a wiec klimat mają sztuczny.. trzymam jeszcze tydzien jeśli nie bedzie żadnej zmiany to lecą pod kosę.. trudno się mówi.. w nastepny grow nie mam co ulepszyc bo wszystko jest cacy moge jedynie ustawiać lampy na mniej % 🤬🤬🤬🤬

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+