Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

ja72

User
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ja72 last won the day on January 13

ja72 had the most liked content!

Community Reputation

36

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zbyt wysoka temperatura to zmora wszystkich hodowców, ale miłośników DWC szczególnie. W przeciwieństwie do Ebb&flow/NFT/Aero nie ma okresów suchych więc system jest podatny na grzyby Pythium. Woda nagrzewa się i stygnie wolniej niż powietrze ale w końcu ich temperatura się zrówna. Problem w tym, że w ciągu dnia idealna temperatura ogrodu to 21-26C° a nocą o 4C° niższa. Problemy z Pythium zaczynają się tak naprawdę przy temperaturze wody dopiero powyżej 22C°, więc dla bezpieczeństwa najlepiej utrzymywać temperaturę wody na poziomie 21°C
 2. Za ciepła woda, i się blokują. musisz utrzymywać temperaturę w okolichach 18-19 st. C Rozwiązanie? kostki lodu, ewentualnie hilera ale w osobnych wiadrach to może być kłopotliwe.
 3. Maaac czy to ma jakieś znaczenie, ile dałem? Multipacki może kupić w USA od 60 papierów. Nasiona wylądowały w ziemi, zaczynamy więc przedstawienie.
 4. Ty musisz mi kiedyś napisać ile Ty masz namiotów :) jestem ciekaw który z nas ma więcej mkw.:) ale wracając do tematu, chętnie popatrzę co tym razem wymodzisz :)
 5. Kolega dziwnie podszedł do tematu, pomieszałeś AF z sezonówkami, dodatkowo różna data startu dla roślin, mimo wszystko życzę powodzenia w działaniach.
 6. Mam takie 2 lampy, i przyznam że nie udało mi się na nich zrobić nawet 1 grow.
 7. Witam w kolejnej odsłonie moich skromnych wypocin :) Box : 1,2 x 1,2 x 2,0 m Światło : HPS 600 W Doniczki : 10 l. Nawozy : Starter Biotabs + PK Bio + Biobizz Trypack Bohaterkami tym razem będą Nasiona od Ethos Genetics pakiet QUATTRO KUSH REGULAR MULTIPACK w którego skład wchodzą : - Quattro Kush F3 - AKA (2) - Quattro Kush x OG Kush (2) - Quattro Kush x Sour Diesel (2) - Quattro Kush x Lilac Diesel (2) - Quattro Kush x Purple Majik (4) - Quattro Kush x Zsweet InZanity (4) - Quattro Kush x Grand Daddy Purple (4) plus gratis - Sunset sherbert OG (3) oraz Oni Seeds - Tropicanna Punch Bx1 (2) w sumie utopiłem :) 25 nasion
 8. Kolega Big L. dobrze prawi, ze swojej strony Ci powiem że mój kumpel robi olej z takich ścinków jak w tej akcji: http://policja.pl/pol/aktualnosci/184661,Bez-uprawnien-i-pod-wplywem-srodkow-odurzajacych-przewozil-w-bagazniku-auta-pona.html i sprzedaje to po 6000 zł za 10 ml. Ja bym tego nawet zewnętrznie nie użył.
 9. Original GrandDaddy Purple od Ken's Grand Daddy Purple Genetics Fajna moc, dodatkowo u mnie występuje zawsze Yoga Coach ciało bez mojej wiedzy i zgody zaczyna ćwiczyć yogę , naciągać się , poprawia motorykę stawów, zwykle trwa to około 50-60 minut.
 10. A jaka jest temperatura otoczenia ? i czy masz na nią wpływ? Pytam bo mam taki namiot i mam w nim 600 W żarówkę , ale temperaturę da się ogarnąć, jeśli posterujesz wilgotnością i dostarczysz CO2 to żadna temperatura nie straszna :) ja miałem latem w boxie 38 st.C i rośliny rosły .
 11. A czemu się boisz temperatury?
 12. Miałem kiedyś ten dylemat co TY, i wnioski są takie że jak nie dasz plus minus 800-1000 euro to LEDy będą gorszym rozwiązaniem niż HPS.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+