Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

ja72

User
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. i masz odpowiedź....żadne przelanie. Fajne pestki i żal Ci parę zł na dobrą ziemię.
 2. NIe myślałeś o wycinaniu wiatrakowych liści? Ta z prawej jest poblokowana, nie sądzę by to była namiaru wody, raczej medium zasoliłeś, pomyśl o flush-u
 3. Ale na tym poziomie, nawozy?? Ciekawe czy uda Ci się uratować tego malucha popalonego?
 4. ✓ air pot na regulara Poważnie myślisz o odmianie niefeminizowanej?? Czy raczej chodziło Ci o odmianę bez genów rudelis? Rośliny ładne , szkoda tylko że to AF, jak postawisz na FEM, to nigdy nie spojrzysz już na Af bo to wielkie G.
 5. Dlatego pisałem...:) uwierz że lampa dual...ma daleko do sprawności i efektach żarówek oddzielnych...i mówię to z perspektywy wielu upraw.
 6. Na drugim od końca zdjęciu, roślina wygląda jakby zaczeła się blokować, sprawdź PH..jakie wypływa z doniczki.
 7. Starczy, ale kup od razu 2 żarówki, HPS na flow i MH na wegetację.
 8. Problem po stronie PH wody, szkoda że nie poszedłeś w Biotabs, miałbyś dużo łatwiej, pamiętaj też że jeśli mikoryza ma działać nie możesz dopuścić do przesuszenia, ja u siebie od początku do końca leję wodę z melasą, tak by grzyby miały co robić . na tym etapie ewidentnie widać że rośli są głodne, więc daj im sporą dawkę nawozów, jak sądzę Biobizz masz w wersji BIO?
 9. Oczywiście feminizowane, ale AUTO czy regularne? to albo albo....feminizowane mają określoną płeć, zaś regularne, są zagadką, może być chłopak może być dziewczyna. Zapewne za jakiś czas, u mnie zajęło to 7 lat...uznasz że REGi i nic innego :) proces feminizacji niestety upośledza geny. Wracając do Twoich pytań, zdecydowanie wybrałbym wyższy box, co prawda to może skutkować tym że ta CFL będzie za słaba, i na taką powierzchnię 50x50 bądź 60x60 trzeba by HPS albo jakiś markowy LED. Temat nasion, Sativa czy Indica to zależy jaką fazę preferujesz, po sativie rano wstajesz z energią i 1000 pomysłów, po indice ciężko w ogóle wstać :) może więc jakiś mix genów? Dobre recenzje zbierają : Green Crack Super Lemon Haze Bruce Banner C99 z swojej strony mogę Ci polecić Delahaze, fajna po niej faza, a potrafi też wyleczyć Cię z przeziębienia w 10 minut.
 10. Bortku...faktycznie pisze, co zresztą widać, ale łamiemy zwykle jak roślina zaczyna dotykać źródła światła, w tym wypadku pytałem czemu tak doświadczony hodowca nie miażdżył łodyg...by wstrzymać ich pęd do światła.
 11. Vito czemu nie dałeś na początek MH? Mam też mix roślin, z naciskiem na Sativa też zależało mi na krótkim VEG i też daje organiczne nawozy (co prawda biotabs) ale ziemię mam BAC :) ale...nie pozwalam roślinom na takie wyciąganie, i Ty stary wyjadacz zapominasz o super croppingu?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+