Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB 150W | Fat banana x 2, Green gelato 


Recommended Posts

5 godzin temu, Pomidorek napisał:

miejsca tam a miejsca? może wywalić auto do drugiego a zostawić FP w tym? :rasta2: ja mam miękkie serce i byłoby mi cholernie żal którąś wyrzucić ? albo wrzucić FP z automatami zrobić mu długi weg i w połowie maja jak pogoda będzie już odpowiednia to wywalić na outa i czekać do jesieni co to wyrośnie heh

nic nie bede wyrzucac procz tego 3go automata ktory stoi tylko dlatego ze moj kuzino go pozalowal i bedzie nasza domowa roslinka parapetowa , te dwa akacze moga isc solo do dr60 a fp zostawic tu ale tu musialbym juz przelaczac raczej czy jeszcze niech weguja ? Potrzebuje z 5 dni aby sflushowac dobrze lsd z drugiego boxa.

 

edit : sflushowalem LSD , byla karmiona biocanna wiec jeden flush wystarczy, dam jej 3-4 dni na wypicie wody i tne , dostala oczywiscie flawless finish . Za 5 dni ida tam automaty i wtedy przelaczam u siebie 12/12 . Ciasno bedzie ale dosc ladnie wytrenowane sa , jak zaczna indukowac to wytne worek lisci bo nic nie ruszalem jeszcze .

 

 

Jak ktos ma jakies uwagi to prosze bo nie mam wyobrazni jak duze one jkeszcze urosna w gore ? @Vito Ty to w ogole widziales moj nowy projekt , co robic ? outdoor odpada , kraj liberalny ale nie bede w sumie przeginac paly ?

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, lolaszek napisał:

outdoor odpada , kraj liberalny ale nie bede w sumie przeginac paly ?

jak jest możliwość to wywalił bym na outdoor automaty, zawsze przeginam pałę ? 

 

16 godzin temu, lolaszek napisał:

 @Vito Ty to w ogole widziales moj nowy projekt , co robic ?

niestety ten miesiąc mam cały zabiegany, sam szukam domu/dużego mieszkania z tarasem aby samemu rozpocząć przeginanie pały ? A muszę do przyszłego miesiąca wystartować... zaraz targi... nie mam czasu się wyspać... 

 

Ogólnie niech nie będzie Ci żal maluchów, jak trzeba to wywalić... Ładnie się rozrosły normalne, niech same zostaną w namiocie i puszczaj je na kwitnienie, będzie bardzo fajnie ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, Vito napisał:

jak jest możliwość to wywalił bym na outdoor automaty, zawsze przeginam pałę ? 

 

niestety ten miesiąc mam cały zabiegany, sam szukam domu/dużego mieszkania z tarasem aby samemu rozpocząć przeginanie pały ? A muszę do przyszłego miesiąca wystartować... zaraz targi... nie mam czasu się wyspać... 

 

Ogólnie niech nie będzie Ci żal maluchów, jak trzeba to wywalić... Ładnie się rozrosły normalne, niech same zostaną w namiocie i puszczaj je na kwitnienie, będzie bardzo fajnie ? 

Generalnie automaty ida oba do dr60 skoro tu wiekszosc pisze lacznie z Toba ze sie pomieszcza we 3 fotoperiody. Max 5 dni , wywalam nawilzacz i automaty i niech leca .

 

 

edit: autosy juz prefloweruja wiec mam je ogolnie w powazaniu, do drugiego boxa poleci solo gelato i przedluze jej troszke wega jeszcze coby ja dokoksic i przelacze , z nia niech se pojda te autosy obok , duze nie beda i wiem ze autosy i 12/12 to srednio ale ostatnio najlepszy plant mi wyszedl wlasnie z takiego systemu. U mnie zostana dwie banany ktore bede jeszcze z tydzien naciagal skoro beda we dwie to dam im troszke czasu, zaraz bede mial ze sto gieta suchutkiego LSD wiec na jakis czas starczy a sortu z poprzedniego growa jeszcze troszku obstalo hue hue .

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, klilka fotek , dalej sie wacham czy automaty dac do dr60 we dwa a u siebie zostawic regi, czy zabrac gelato do dr60 z automatami, przedluzyc jej wega o czas indukowania autosow i caloasc przelaczac na 12/12 adekwatnie u siebie podwegowac banany i przelaczac. Sugestie ?

 

Z tylu dwa banana , po bokach te male to ak47 auto a na dole gelato (wielka :P)

large.20190313_194041.jpg.ed92f937d5c4743628a5d3c16415e10a.jpglarge.20190313_194035.jpg.6eefbcd484564a3b8127d5a148889590.jpglarge.20190313_194024.jpg.c34bb6eef834118a76946e61e125c91b.jpg

 

 

 

 

 

BONUS : 4,5miesieczne drzewo zycia po dwumiesiecznym wegu :), sflushowane ( kuzyn mnie rozjebal bo przelal nieodstana woda i mial ostatni baniak wyregulowac ph dac flawless odstany baniak i cyk, wszystko zrobil tylko wody na ostatni baniak nie odstawil ale to chyba nie bedzie mialo wielkiego wplywu na smak.) chce ja ciachac w sobote.

large.20190311_115535.jpg.957cccbfe0e6691ee8500aa545336203.jpglarge.20190311_115530.jpg.9eb1bef7b77db99db07904c0a7c748c2.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, bortek napisał:

No to kozacko jak kamienie

Tak i tutaj dostrzegam zasadnicza roznice pomiedzy fotoperiodami a automatami, automaty to zabawki - nie dla mnie ? zaluje ze tyle sie w nie bawilem . LSD swieci sie jak psu jaja ? tyle trichomow nie widzialem w zyciu, topy jak zbrojony beton szalunkowy , zapach jest masakryczny i licze po cichu na wiecej niz 100g ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+