Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB 150W | Fat banana x 2, Green gelato 


Recommended Posts

4 minuty temu, Triskele napisał:

Oczywiscie, że nie. Mogłeś np posadzić sadzonki odrazu do docelowych doniczek i zrobić za jakiś czas toping. 

Jasne , czyli co klasycznie ucinam wszystko , obecnie tylko glowny szczyt bo sa male , nie za wczas ?? i czy glowny szczyt lepiej fimowac czy tez robic topping bo widzialem ze glowny fimuja a reszte topping ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Triskele napisał:

Ile razy chcesz je topować ? 

Utnij główny szczyt. Oczekaj kilka dni aż zaczną rosnąć  boczne odrosty, i wtedy toping odrostów. Możesz zrobić FIM, to od Ciebie zależy. 

Ucinam cale , rozumiem ze ucinam tylko glowny szczyt ten mlodziutki a nie ten ponizej ? Jedna juz po zabiegu z dwiema sie wstrzymam do rana bo maja zbyt male stozki zebym trafil w to nozyczkami xd

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, Triskele napisał:

Bez paniki, ładne są 

Dziekuje za pomoc, wlasnie uwalilem trzeciej szczyt, polecam metode dla ludzi slepych jak ja aby zlapac stozek i pokrecic nim w lewo i w prawo az peknie idealnie zostawiajac nam boczne odrosty po bokach nawet jak sa milimetrowe bez ryzyka ich uszkodzenia.

 

Czy nawozenie an cnnoisseur grow a+b powinno sie odbywac co podlanie czy co drugie ? Dostaly poprzednio 0,5 l rozlane na 3 z odzywka 1/3 dawki jak zalecal producent.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zainwestuj w jakieś nożyczki, ja mam takie do bonzai. Później będziesz potrzebował coś ostrego do obcinania liści wiatrakowych no i do trymowania dojrzałych topów. Zawsze zdezynfekuj po użyciu np denaturatem.

Obserwuj rośliny, to zależy od ich potrzeb. My podlewamy wg EC wody. Nie wiem jakie dodajesz dawki. Jakie masz EC wody.

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Triskele napisał:

Zainwestuj w jakieś nożyczki, ja mam takie do bonzai. Później będziesz potrzebował coś ostrego do obcinania liści wiatrakowych no i do trymowania dojrzałych topów. Zawsze zdezynfekuj po użyciu np denaturatem.

Obserwuj rośliny, to zależy od ich potrzeb. My podlewamy wg EC wody. Nie wiem jakie dodajesz dawki. Jakie masz EC wody.

Nie posiadam miernika EC, jest w planie zakup ale obecnie krucho z kasa , mam juz za soba kilka scinek , nozyczki mam do trymowania ale zapodzialem :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+