Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED COB 150W | Fat banana x 2, Green gelato 


Recommended Posts

Teraz, bortek napisał:

No tos panie pojechal ale ku**a krzoki bedzie tego i ci rozpierdoli ten domek kozacko i zdrowiutkie

On tam niedobory widzi, wołał o pomoc na czacie ?

przypatrz się dobrze lekko spalone końcówki przytopowych liści, ja bym powiedziała że lekko przenawożone?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, Triskele napisał:

Moim zdaniem są piękne i zdrowe, ma się chłopak z czego cieszyć.

 

25 minut temu, bortek napisał:

Ja tam niedoborow nie widze pozatym u mniee zawsze sa letko zolte koncowki i sie za bardzo tym nie przejmuje. Moze kiedys mi sie uda tak poprowadzic planty zeby byly idealne

 

Dzieki , czyli wodzianka razy dwa i koksimy bloomem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 minut temu, Krystek1 napisał:

Panny są zadowolone!! 

Panie szykuj patyki bambusowe bo będzie grubo. I ciężko. 

Z nawozami advance ostrożnie łatwo nimi przedobrzyć. . 

 

Powiec mi na jakim zasilaczu. Ten citizen świeci? 

 

 

Zasilacz MEAN WELL serii HLG 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minut temu, Krystek1 napisał:

Hlg-150h-54? 

elg-150-54b widze mam w drugim panelu, poniewaz posiadam dwa panele identyczne od tego samego goscia , hlg bylo w opisie wczesniej kupionej lampy natomiast w tej mam to , jest roznica miedzy swiatlem delikatna m isie wydaje pomiedzy nimi ale sa na pewno 058 i citizen choc w drugim przypadku moga byc cree nie sprawdzalem .

 

 

Znawca nie jestem, zaufalem gosciowi, pierwsze growy szly nie zle wiec kupilem od niego ale byla promocja na bodajze phytolite 120W i bylo jeszcze taniej o dobre 200 zl ale dla mnie wazna jest galka potencjometr swiatla, tu mam.

Edytowane przez lolaszek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Krystek1 napisał:

Ja mam 

Mam hlg-150h-54 sterownik. 

Do clu 058 3500k

Przy ustawieniu potencjometru na maksa mam pobór 150w 

Zastanawiam się gdzie ci uciekło 12w.

138 to faktyczny pobor mocy i wydasje mi sie ze na sterownikach elg > hlg wlasnie na poczet tych 12W , czytalem wlasnie ze sa energooszczedniejsze od wersji H , jak podlaczam sprzet pod miernik to pokazuje ok 145-160 ale to bledy w zwyz wydaje mi sie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+