Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Witam, wlazlem dziś na górę bo jeden z wiatraków zaczął głośno piszczec, muszę go jakimś olejem potraktować, więc zaraz się tym zajmę. Przy okazji kilka fotek,  chyba oberwe jeszcze kilka liści w dolnych partiach bo pozaslanialy się nawzajem..  Ale to za chwilę.. Najpierw wiatrak bo aż we łbie swiszczy.. large.DSC_0366.JPGlarge.DSC_0367.JPGlarge.DSC_0368.JPG

To 7 tydzień, zostało jeszcze 4/5 tygodni, będę obserwował trichomy i pójdą pod kose jak będą gotowe nie wcześniej.. 

 

I jeszcze kilka po robocie.. 

large.DSC_0370.JPGlarge.DSC_0371.JPGlarge.DSC_0372.JPGlarge.DSC_0373.JPGlarge.DSC_0374.JPGlarge.DSC_0375.JPGlarge.DSC_0376.JPGlarge.DSC_0379.JPGlarge.DSC_0380.JPG

Założyłem drugą siatkę, porozkladalem je trochę, usunąłem kilka liści, powinno być ok.  A i jeszcze wymieniłem żarówkę na nową, bo ta co miałem po przełączeniu na Boost lekko miała, tzn nie gala ale światło falowalo, więc wziąłem ja do sklepu i zamienilem na inną..

Pozdro. 

 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,  zauważyłem że żarówka nadal miga po wymianie, ale tylko na ustawieniu na Boost. Zamienilem Sylvania która migala, na Sunmaster i dalej mruga. Myślicie że to zasilacz, czy żarówki do dupy? Przeczytałem gdzieś że do elektronicznych zasilaczy muszą być odpowiednie żarówki. Myślałem że jak dam Sunmaster żarówkę do zasilacza Sunmaster powinno być git, ale nie jest, w sumie jest jeszcze Super Hps od Sunmaster może ta będzie odpowiednia?

Ok dziś wsadzilem Super Hps deluxe od Sunmaster, zobaczymy jak ta się będzie zachowywać.  Wczoraj jak wyjalem żarówkę i wsadzilem jakąś starą Lumii to nie migala, więc to nie balast.. 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też tak myślę o tym Led, ale wydać £1200 na samo światło..  Kurde nie mam tyle..   Ale nazbieram pomału.. 

Aaa i po wsadzeniu super hps od Sunmaster, nie miga..  Więc wniosek taki, że nie każda żarówka nadaje się na Boost.. 

Pozdro 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+