Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Masakra topy tak napuchniete ze mozna by w encyklopedii twoje zdjecia wrzucic do przykladu : 

Swollen Calyx 

Teraz rozumiem czemu ostatnio byles zdziwiony ze wyszla taka waga ale ilosciowo wydawalo sie mniej.  Dowody widoczne na zblizeniach zdjec ;-))))

Edytowane przez Pasjonista
DOPISAC
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja uwazam ze ta firma Gold Label ktora uzywasz  to naprawde profesjonalisci. Wszystko proste w obsludze , tabelka jak dozujesz , pare dodatkow MG PK moze mineralki ale efekty sa w 100% zadowalajace. Probowales kiedys od nich taka ziemie Special Mix Light Castom, zamiast perlitu dodali coco. Widzialem uprawe Holendra i on w opisie mial ta ziemie ze to jest 50% ziemia 50% coco. Topy wymiataja , miodzio !!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Rower85 napisał:

Siema. Ripen w 2011 na outdor  zrobil rewolucje, jeżeli chodzi o puchniecie i szronienie, ale smak tragedia. A jak było z poprzednia uprawa u Ciebie, krztusil temat ?

Powiem Ci że wszyscy co próbowali poprzedni sort mówili że smak i aromat jest zajebisty, używam Ripen już chyba ponad 5lat i nikt nigdy nie narzekał..  Może ktoś lał Ripen jeszcze z odżywkami, nie wiem, u mnie się sprawdza. Zresztą na opakowaniu napisali że poprawia walory smakowe.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

39 minut temu, Pasjonista napisał:

Ja uwazam ze ta firma Gold Label ktora uzywasz  to naprawde profesjonalisci. Wszystko proste w obsludze , tabelka jak dozujesz , pare dodatkow MG PK moze mineralki ale efekty sa w 100% zadowalajace. Probowales kiedys od nich taka ziemie Special Mix Light Castom, zamiast perlitu dodali coco. Widzialem uprawe Holendra i on w opisie mial ta ziemie ze to jest 50% ziemia 50% coco. Topy wymiataja , miodzio !!!!

Próbowałem parę razy w ziemi, i było spoko, ale jakoś bardziej lubię hydrococo Mix, nie muszę pamiętać o podlewaniu, samo się robi.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+