Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

siema , Ralph81 mam pytanko techniczne , stosujesz do coco odwrócona osmoze ??? własnie ogarniam hydro u siebie i słyszałem że osmoza jest niekonieczna tylko wazne aby woda mial ok 18-19 stopni ,,ps.gdzie kupiłes hydro cocomix 60-40 z gl szukam i nie moge nigdzie namierzyć . hodowałes w samym coco bez domieszki . dzieki z góry i z fartem   

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, zielonylemur napisał:

siema , Ralph81 mam pytanko techniczne , stosujesz do coco odwrócona osmoze ??? własnie ogarniam hydro u siebie i słyszałem że osmoza jest niekonieczna tylko wazne aby woda mial ok 18-19 stopni ,,ps.gdzie kupiłes hydro cocomix 60-40 z gl szukam i nie moge nigdzie namierzyć . hodowałes w samym coco bez domieszki . dzieki z góry i z fartem   

Witka..  Ja leje zwykłą kranówe, daję jej postać 24h by odchlorowala i mam grzalke z akwa by miała temp około 18-20 stopni, potem leje koksy, ustawiam EC, na końcu pH i wszystko gitara, zero problemów. Robiłem w samym Coco, Coco plus perlit, teraz Coco i hydrogroszek czy jak go tam zwą, kiedyś sam mieszalem ale za dużo pieprzenia z tym. Jak podlewalem raz dziennie samo Coco było ok, było dłużej mokre, a że leje teraz sześć razy dziennie zamienilem na 60/40, tu w UK w każdym sklepie hydroponicznym to kupisz, ale możesz mieszać sam bez problemu. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+