Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Kurde chyba nie za bardzo mi wyszedł ten mainlining, rośliny mi strasznie nie równo rosły.. Następnym razem zrobię według swojej intuicji a nie przepisu. Tym razem pozostaje uratować co się da i ładnie je przygotować..   Sorki za niewypał..  Uczę się dalej.. :yoda:

Zaraz wrzucę fotki z małego namiotu.. 

large.DSC_0398.JPG

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chlopaki skracaja od ktoregos tygodnia co pol godziny i koncza nawet na 9.5 ,ale na ostatni tydzien z 12/12 na 10/14 nie slyszalem . Byly jakies ciemnie 24 48  Pozdro Teraz spojrzalem dokladnie na doniczki z malego boxa skas je znam. ;-) Mam pytanie chcialbym w auto pot wrzucic ten mix  co ty masz od Gold label z tym ze nie chce tej beczki tylko samemu od dolu wlewac , myslisz ze da rade , nie licze na wysokie plony tylko na easy&simple grow. Box mam w pokoju i mam dostep do niego przez 12 godzin jak sie swieci. Dzieki i czekam na zdjecia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Pasjonista napisał:

Chlopaki skracaja od ktoregos tygodnia co pol godziny i koncza nawet na 9.5 ,ale na ostatni tydzien z 12/12 na 10/14 nie slyszalem . Byly jakies ciemnie 24 48  Pozdro Teraz spojrzalem dokladnie na doniczki z malego boxa skas je znam. ;-) Mam pytanie chcialbym w auto pot wrzucic ten mix  co ty masz od Gold label z tym ze nie chce tej beczki tylko samemu od dolu wlewac , myslisz ze da rade , nie licze na wysokie plony tylko na easy&simple grow. Box mam w pokoju i mam dostep do niego przez 12 godzin jak sie swieci. Dzieki i czekam na zdjecia 

Siema.. Gold Lable ma wersję Hydro więc nie widzę problemu.. Bo jak myślę auto pot to system Hydro zalewany od dolu? 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+