Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

widać że trfiłeś dobrą matkę że wytrzymuje tyle stresu z tym goleniem.Co to teraz za moda nastała na te golenie to zabieranie energi roślinie zamiast rozwijać pąki traci energię na odbudowe liści co na bank odbija się na plonie tyle tylko że roślina stopuje ze wzrostem, ja tam wolę pąly jak butelka a na tej powierzchni to jest też taki wynik osiągalny bez takich tortur.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

widać że trfiłeś dobrą matkę że wytrzymuje tyle stresu z tym goleniem.Co to teraz za moda nastała na te golenie to zabieranie energi roślinie zamiast rozwijać pąki traci energię na odbudowe liści co na bank odbija się na plonie tyle tylko że roślina stopuje ze wzrostem, ja tam wolę pąly jak butelka a na tej powierzchni to jest też taki wynik osiągalny bez takich tortur.

Widzisz nie zgadzam się z tym co napisałeś, przy tej powierzchni i tyłu odrostach, nie ma szans otrzymać takiego plonu bez obrywania lisci. Wiele razy próbowałem na różny sposób, i wiem teraz co działa. Jak zostawiłem liście to zrobił się z tego taki dywan że tylko same szczyty ładnie się rozwinęły, a wszystko pod było takie na pół gotowe. To fakt że tak drastyczne metody stresuja itp.itd. I że energia i że w ogóle..   Ale, SCROG nie e jest naturalną metodą porostu roślin, więc stosuję nie naturalne metody które działają i przynoszą efekt..   Zresztą wynik prawie 1kg z namiotu 1,2x1,2 pod 600W mówi sam za siebie..  Wg mnie, a raczej z obserwacji których dokonałem na przestrzeni lat wynika, że po jakichkolwiek ostrych treningach czy obrywaniu liści roślina na chwilę zwalnia i wytwarza energię by się pozbierać, ale po chwili jak już to zrobi i nie ma już co leczyć to pakuje ja w kwiaty i ogólnie staje się mocniejsza.  Robiąc to regularnie co tydzień, po chwili da się zauważyć że, po kolejnym 'goleniu' roślina nawet na chwilę nie stopuje tylko ciśnie w górę pełna parą, a kwiaty z dnia na dzień stają się większe..  Ja też kiedyś twierdzilem że nie powinno się obrywać liści w taki sposób, ale tylko głupiec nie zmienia zdania, zwłaszcza jeżeli widzi że coś działa.  Poza tym robimy to dla kwiatów, a nie dla liści..  Jak bym chciał liście to bym se sałatę posadzil.. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam 

Tydzień 4 na flo rozpoczęty..  Dziś poszła pierwsza dawka ultra Pk i zmieniłem żarówkę na nową.  Co zauważyłem, to że jak im daje ten Boost na zasilaczu czyli 660W, to przy drugim grow żarówka delikatnie miga. Więc dla świętego spokoju co flow daje nową, tym razem jest to Sylvania SHP-TS GROLUX, 2050K, 200.000 Phyto-Lm. 

A panienki po wtorkowym goleniu znów zarosły, trzeba będzie znów się nimi zająć.. 

large.DSC_0347.JPG

Pozdro.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od wielkiego golenia nie poszla w kwiaty zabardzo, obrywanie lisci ma sens ale wszystko z glowa.Doswietlanie podlogi nie ma sensu :) Stanely na chwile ale taki stres wzmacnia krzaka. 

W jakim czasie dochodza klony z tej matki? Masz foty innych upraw z tym pheno? Podoba mi sie bardzo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Rower85 napisał:

Od wielkiego golenia nie poszla w kwiaty zabardzo, obrywanie lisci ma sens ale wszystko z glowa.Doswietlanie podlogi nie ma sensu :) Stanely na chwile ale taki stres wzmacnia krzaka. 

W jakim czasie dochodza klony z tej matki? Masz foty innych upraw z tym pheno? Podoba mi sie bardzo

One dopiero zaczynają się rozwijać więc wielkiej różnicy nie będzie widać, w sumie oprócz tego że kwiatostany formuja się wszędzie. Ta odmiana kwitnie 10-12 tyg więc nawet nie jestem jeszcze w polowie. Ostatnio poszły pod kose po 11tyg a wyglądały tak..

large.image-0-02-04-ec603a6913147bb4f3eeb5ebfa3f3b53ac4d9115905352e5358ce2915c3a0234-V.jpglarge.image-0-02-04-7eb955268ab176b28872914bf105d6dc815acf4ead89a0d58c8b76c74f28c290-V.jpg

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+